Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Ondřej Pleva
Mateřský klub
TJ JM Chodov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence B
Platnost licence
25.3.2011
Koučovaná utkání
1.liga mužů
9.5. 16:30
AB128
Chodov - Brno
33 : 36
2.5. 17:00
AB126
Jičín - Chodov
22 : 22
25.4. 16:30
AB115
N.Veselí - Chodov
30 : 26
11.4. 16:30
AB114
Chodov - Napajedla A
29 : 32
28.3. 10:30
AB104
Kostelec A - Chodov
26 : 26
21.3. 16:30
AB101
Chodov - Bystřice A
34 : 32
14.3. 13:00
AB093
Karviná j. - Chodov
36 : 24
7.3. 16:30
AB088
Chodov - Náchod
32 : 26
27.2. 17:00
AB082
Košutka A - Chodov
28 : 27
13.2. 17:00
AB071
Litovel - Chodov
25 : 26
21.11. 18:00
AB062
Brno - Chodov
29 : 25
15.11. 16:30
AB060
Chodov - Jičín
31 : 23
8.11. 16:30
AB049
Chodov - N.Veselí
31 : 18
25.10. 17:00
AB048
Napajedla A - Chodov
26 : 28
18.10. 16:30
AB038
Chodov - Kostelec A
31 : 23
11.10. 10:30
AB035
Bystřice A - Chodov
31 : 32
4.10. 16:30
AB027
Chodov - Karviná j.
25 : 28
26.9. 17:00
AB022
Náchod - Chodov
27 : 24
20.9. 16:30
AB016
Chodov - Košutka A
26 : 21
12.9. 17:00
AB009
Ostrava - Chodov
30 : 27
6.9. 16:30
AB005
Chodov - Litovel
28 : 22
Český pohár mužů
17.11. 18:30
AN063
Chodov - Lovosice
26 : 35
Žákovská liga starších žáků
14.2. 15:00
AO106
Chodov - Talent A
17 : 21
14.2. 11:30
AO103
Louny - Chodov
8 : 24
14.2. 09:00
AO101
Chodov - Karviná A
11 : 22
24.1. 14:40
AO099
Chodov - Ivančice
18 : 16
24.1. 13:00
AO097
Jablonec - Chodov
25 : 18
24.1. 11:20
AO095
Chodov - Náchod "A"
20 : 20
24.1. 08:50
AO092
N. Veselí - Chodov
24 : 13
13.12. 16:05
AO029
Chodov - Č.Budějovice A
15 : 16
Další
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.