Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Strachová
TJ Sokol Karviná
6 - 0 - 0 - 3
Adriana Remešová
TJ Jiskra Otrokovice B
2 - 0 - 0 - 1
Adriana Řehanová
TJ Jiskra Otrokovice B
2 - 0 - 0 - 1
Adriana Baronová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Alena Lešková
Sokol Poruba B
4 - 0 - 0 - 2
Andrea Kaštalánová
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Anna Ganzerová
Sokol Poruba B
4 - 0 - 0 - 2
Anna Martincová
SK UP Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Lidmilová
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Krestová
Sokol Měnín
10 - 0 - 0 - 5
Dagmar Zacharová
HC Britterm Veselí n.M.
6 - 0 - 0 - 3
Daniela Miková
Sokol Poruba B
4 - 0 - 0 - 2
Darja Hastíková
SHK Kunovice
10 - 0 - 0 - 5
Denisa Hladíková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Nelhýblová
Sokol Poruba B
2 - 0 - 0 - 1
Denisa Velanová
HC Britterm Veselí n.M.
14 - 0 - 1 - 7
Dita Trbulová
SK UP Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Eliška Jagošová
HC Britterm Veselí n.M.
6 - 0 - 0 - 3
Eva Sedláčková
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Eva Janoušková
Tatran Bohunice
6 - 0 - 0 - 3
Eva Nováčková
HC Britterm Veselí n.M.
10 - 0 - 0 - 5
Gabriela Kubáčková
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Gabriela Zouharová
Sokol Poruba B
6 - 0 - 0 - 3
Hana Ježková
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Hana Hublová
TJ Sokol Velké Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Hana Ficková
Sokol Měnín
4 - 0 - 0 - 2
Helena Brandová
TJ Jiskra Otrokovice B
14 - 0 - 1 - 7
Iveta Šťastná
Sokol Měnín
16 - 0 - 0 - 8
Jana Večeřová
TJ Jiskra Otrokovice B
2 - 0 - 0 - 1
Jana Rajnohová
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Jana Klusáčková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Jana Pytlíková
Sokol Poruba B
4 - 0 - 0 - 2
Jana Furyová
HC Britterm Veselí n.M.
4 - 0 - 0 - 2
Jana Bílková
HC Britterm Veselí n.M.
6 - 0 - 0 - 3
Jana Žůrková
TJ Jiskra Otrokovice B
6 - 0 - 0 - 3
Janett Brandová
TJ Jiskra Otrokovice B
2 - 0 - 0 - 1
Jarmila Hrůzová
TJ Sokol Velké Meziříčí
8 - 0 - 0 - 4
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
16 - 0 - 0 - 8
Jaroslava Chlubnová
TJ Sokol Velké Meziříčí
6 - 0 - 0 - 3
Jitka Tomečková
HC Britterm Veselí n.M.
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Olomouc
17 : 32
video
online
Měnín - Bohunice
11 : 43
video
online
Karviná - V. Meziříčí
29 : 30
video
online
Otrokovice B - Kunovice
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
14
0
2
445 : 332
28
2
Kunovice
16
12
0
4
472 : 373
24
3
V. Meziříčí
16
10
0
6
479 : 404
20
4
Karviná
16
9
0
7
490 : 413
18
5
Veselí n.M.
16
7
1
8
465 : 399
15
6
Bohunice
16
7
0
9
391 : 401
14
7
Poruba B
16
7
0
9
446 : 411
14
8
Otrokovice B
16
5
1
10
439 : 420
11
9
Měnín
16
0
0
16
218 : 692
0
Tabulka střelců
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
134
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
125
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
51
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
41
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
22
Radka Vidláková
TJ Sokol Velké Meziříčí
20
Jitka Šmídová
SK UP Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.