Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Réka Ágoston
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Veronika Báňová
Tatran Bohunice
6 - 0 - 0 - 3
Adriana Baronová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Martina Bednářová
Sokol Poruba B
4 - 0 - 0 - 2
Jana Bílková
HC Britterm Veselí n.M.
6 - 0 - 0 - 3
Helena Brandová
TJ Jiskra Otrokovice B
14 - 0 - 1 - 7
Janett Brandová
TJ Jiskra Otrokovice B
2 - 0 - 0 - 1
Renata Burďáková
SHK Kunovice
8 - 0 - 0 - 4
Marie Cupáková
Tatran Bohunice
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Čadílková
Tatran Bohunice
10 - 0 - 0 - 5
Renata Černá
Sokol Poruba B
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Dvorščáková
TJ Jiskra Otrokovice B
2 - 0 - 0 - 1
Romana Dvorščáková
TJ Jiskra Otrokovice B
8 - 0 - 0 - 4
Šárka Dvořáková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Lenka Feberová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Hana Ficková
Sokol Měnín
4 - 0 - 0 - 2
Michaela Fischerová
TJ Sokol Velké Meziříčí
6 - 0 - 0 - 3
Karolína Franková
Sokol Poruba B
4 - 0 - 0 - 2
Jana Furyová
HC Britterm Veselí n.M.
4 - 0 - 0 - 2
Anna Ganzerová
Sokol Poruba B
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Gazdová
Tatran Bohunice
8 - 0 - 0 - 4
Lenka Hájková
TJ Jiskra Otrokovice B
6 - 0 - 0 - 3
Tereza Hammerová
TJ Sokol Velké Meziříčí
10 - 0 - 0 - 5
Sylvie Hartmannová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Darja Hastíková
SHK Kunovice
10 - 0 - 0 - 5
Kateřina Hegrová
Tatran Bohunice
12 - 0 - 0 - 6
Denisa Hladíková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Klára Horáková
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Hrabalová
SHK Kunovice
10 - 0 - 0 - 5
Lenka Hradilová
Sokol Poruba B
2 - 0 - 0 - 1
Martina Hrdinová
TJ Sokol Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Jarmila Hrůzová
TJ Sokol Velké Meziříčí
8 - 0 - 0 - 4
Hana Hublová
TJ Sokol Velké Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Jaroslava Chlubnová
TJ Sokol Velké Meziříčí
6 - 0 - 0 - 3
Eliška Jagošová
HC Britterm Veselí n.M.
6 - 0 - 0 - 3
Lucie Jagošová
HC Britterm Veselí n.M.
8 - 0 - 0 - 4
Klára Jandásková
HC Britterm Veselí n.M.
4 - 0 - 0 - 2
Eva Janoušková
Tatran Bohunice
6 - 0 - 0 - 3
Marcela Janů
TJ Jiskra Otrokovice B
6 - 0 - 0 - 3
Hana Ježková
HC Britterm Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Olomouc
17 : 32
video
online
Měnín - Bohunice
11 : 43
video
online
Karviná - V. Meziříčí
29 : 30
video
online
Otrokovice B - Kunovice
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
14
0
2
445 : 332
28
2
Kunovice
16
12
0
4
472 : 373
24
3
V. Meziříčí
16
10
0
6
479 : 404
20
4
Karviná
16
9
0
7
490 : 413
18
5
Veselí n.M.
16
7
1
8
465 : 399
15
6
Bohunice
16
7
0
9
391 : 401
14
7
Poruba B
16
7
0
9
446 : 411
14
8
Otrokovice B
16
5
1
10
439 : 420
11
9
Měnín
16
0
0
16
218 : 692
0
Tabulka střelců
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
134
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
125
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
51
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
41
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
22
Radka Vidláková
TJ Sokol Velké Meziříčí
20
Jitka Šmídová
SK UP Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.