Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo -osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Kateřina Antolíková
HK Spartak Ústí n.L.
1
Monika Bartů
DHK Zora Olomouc jun.
1
Klára Beránková
DHC Slavia Praha jun.
1
Zuzana Cedidlová
HC Zlín
1
Martina Crhová
DHK Baník Most
2
Klára Černá
DHC Slavia Praha
1
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
4
Šárka Dvořáková
TJ Sokol Velké Meziříčí
3
Renáta Filipová
Astra Praha
3
Lenka Fleková
HC Britterm Veselí n.M.
2
Marie Flodrmanová
Astra Praha
1
Romana Fraňková
Astra Praha
2
Šárka Fundová
ČZ HBC Strakonice 1921
1
Šárka Gahlerová
TJ Turnov
1
Barbora Havlíčková
DHK Lokomotiva Liberec
4
Lucie Havlová
DHC SVŠ Plzeň
1
Michaela Hrbková
DHK Zora Olomouc
4
Andrea Hrdličková
Lokomotiva Cheb
1
Jarmila Hrůzová
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Nicol Janikova
Sokol II Kobylisy
3
Václava Janouchová
HC Milevsko
2
Eva Janoušková
Tatran Bohunice
1
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
9
Monika Klečacká
Lokomotiva České Budějovice
2
Simona Klečacká
Lokomotiva České Budějovice
2
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
6
Jana Klusáčková
TJ Sokol Velké Meziříčí
2
Jarmila Kočí
HC Britterm Veselí n.M.
1
Lucie Kolesová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
5
Veronika Krejcarová
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Petra Krchovová
HC Plzeň
1
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
3
Martina Křivanová
HK Spartak Ústí n.L.
1
Petra Křížová
Lokomotiva České Budějovice
1
Tereza Kubáčková
DHK Zora Olomouc jun.
2
Jitka Kubelová
Sokol Měnín
1
Zuzana Kupková
Házená Jindřichův Hradec
2
Denisa Kylarová
HC Plzeň
5
Veronika Loučková
Sokol Měnín
1
Další
Předchozí kola
2.kolo - výsledky
video
online
Č.Budějovice - H.Brod
24 : 23
video
online
Bohunice - V. Meziříčí
23 : 28
video
online
Kunovice - Otrokovice
18 : 28
video
online
Karviná - Zlín j.
34 : 32
video
online
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
22 : 27
video
online
Kobylisy - Most
15 : 28
video
online
Astra - Liberec
25 : 24
video
online
Střešovice - Slavia j.
17 : 24
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
26
Iveta Luzumová
Sokol Písek
24
Hana Hublová
TJ Sokol Velké Meziříčí
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
9
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
6
Iveta Luzumová
Sokol Písek
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lenka Dohnalová
Astra Praha
14
Petra Křížová
Lokomotiva České Budějovice
8
Petra Ždánská
Tatran Bohunice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.