Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo -osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adéla Strachová
TJ Sokol Karviná
1
Adéla Schánělcová
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Adéla Vališová
TJ Turnov
2
Adéla Koubková
TJ Turnov
4
Adéla Raková
DHC Slavia Praha
8
Adriana Remešová
TJ Jiskra Otrokovice
1
Adriana Baronová
TJ Sokol Karviná
1
Alena Zvonařová
DHK Zora Olomouc jun.
1
Alena Zelenková
Sokol Písek
3
Alena Borová
Tatran Střešovice
5
Alena Stellnerová
Sokol Písek
8
Alena Vocilková
DHK Zora Olomouc
14
Andrea Kulíšková
DHK Zora Olomouc jun.
3
Andrea Hrdličková
Lokomotiva Cheb
3
Andrea Zmeškalová
HC Zlín
4
Andrea Bernardová
DHC SVŠ Plzeň
5
Aneta Begalová
DHK Zora Olomouc jun.
2
Aneta Vaňková
Sokol II Kobylisy
4
Anhelina Vinyatynska
HC Britterm Veselí n.M.
9
Anna Veselková
ČZ HBC Strakonice 1921
2
Anna Gebre Selassie
DHK Zora Olomouc jun.
5
Barbora Krestová
Sokol Měnín
1
Barbora Lidmilová
Tatran Bohunice
2
Barbora Mýlková
DHK Zora Olomouc
2
Barbora Stuchlová
DHK Zora Olomouc
3
Barbora Mrázová
DHC SVŠ Plzeň
3
Barbora Janoušková
DHC Slavia Praha jun.
4
Barbora Pašková
DHK Zora Olomouc
4
Barbora Havlíčková
DHK Lokomotiva Liberec
8
Dagmar Vyhlídalová
HC Zlín
1
Dagmar Silnicová
Lokomotiva Cheb
2
Dana Mrkvičková
DHK Baník Most
17
Daniela Vocetková
Astra Praha
6
Darina Nudni
HC Zlín juniorky
4
Darina Viková
HK Spartak Ústí n.L.
6
Darja Hastíková
SHK Kunovice
1
Denisa Nelhýblová
Sokol Poruba A
1
Denisa Velanová
HC Britterm Veselí n.M.
4
Denisa Zahradníková
Lokomotiva Cheb
6
Denisa Kylarová
HC Plzeň
10
Další
Předchozí kola
2.kolo - výsledky
video
online
Č.Budějovice - H.Brod
24 : 23
video
online
Bohunice - V. Meziříčí
23 : 28
video
online
Kunovice - Otrokovice
18 : 28
video
online
Karviná - Zlín j.
34 : 32
video
online
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
22 : 27
video
online
Kobylisy - Most
15 : 28
video
online
Astra - Liberec
25 : 24
video
online
Střešovice - Slavia j.
17 : 24
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
26
Iveta Luzumová
Sokol Písek
24
Hana Hublová
TJ Sokol Velké Meziříčí
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
9
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
6
Iveta Luzumová
Sokol Písek
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lenka Dohnalová
Astra Praha
14
Petra Křížová
Lokomotiva České Budějovice
8
Petra Ždánská
Tatran Bohunice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.