Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Pavla Václavková
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.9.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
28.2. 10:30
AC084
Sez. Ústí - Loko Plzeň j.
22 : 23
20.9. 17:00
AC015
Rokycany - Ledeč n.S.
27 : 21
2.liga mužů SVČ
9.5. 17:00
AD132
Slavia - Kolín
20 : 25
14.11. 11:00
AD055
Ústí n.L. - Kolín
28 : 25
25.10. 17:00
AD046
Pardubice - TJ Sokol Bělá
33 : 16
27.9. 15:00
AD023
Slavia - Chomutov
30 : 26
5.9. 17:00
AD005
Jablonec A - Louny
39 : 29
2.liga mužů JM
13.3. 17:00
AE091
H.Brod - Prostějov
22 : 31
1.liga starších dorostenců
24.4. 15:00
AG116
Lovosice - Jičín
17 : 36
21.11. 16:00
AG038
Dukla - Vsetín
38 : 11
2.liga starších dorostenců Č
21.3. 14:30
AH101
Chodov - Chrudim
21 : 18
20.9. 15:00
AH015
Rokycany - Náchod
22 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
24.4. 13:00
AJ116
Lovosice - Jičín
23 : 31
21.3. 12:30
AJ101
S.Vršovice - Strakonice
27 : 24
Žákovská liga starších žáků
13.12. 13:45
AO025
Dukla 4 - Chodov
8 : 22
13.12. 09:05
AO017
Chodov - Louny
13 : 12
1.liga starších dorostenek
18.4. 15:00
AU119
J.Hradec - Spartak Třebíč
17 : 32
7.11. 16:30
AU046
Liberec - SVŠ Plzeň
32 : 21
24.10. 16:30
AU035
Liberec - Č.Budějovice
31 : 27
1.liga mladších dorostenek Č
18.4. 13:00
AW119
J.Hradec - Most
30 : 9
14.10. 16:15
AW041
Slavia - S.Vršovice
35 : 17
Český pohár žen
30.9. 18:30
AY012
Astra - Liberec
25 : 24
Přebor Prahy žen
13.6. 16:00
BB128
Kobylisy II C - Háje
18 : 28
3.6. 18:15
BB125
Háje - Praha 4
27 : 6
30.5. 19:00
BB119
Turnov - S.Vršovice B
24 : 16
4.5. 18:30
BB087
Astra C - Astra B
15 : 17
25.4. 14:00
BB077
Mělník - SVŠ Plzeň B
8 : 27
11.10. 14:00
BB047
Mělník - Astra C
14 : 18
29.9. 18:30
BB032
Astra B - Střešovice
18 : 17
6.9. 14:00
BB003
Mělník - Astra B
16 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.