Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Mistrovství ČR starších žaček
Petr Pešek
Mateřský klub
TJ Chemička Ústí n. L.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
28.4. 18:30
AA172
Jičín - Kopřivnice
32 : 23
23.4. 18:00
AA169
Lovosice - Plzeň
37 : 30
11.4. 17:00
AA177
Přerov - Dvůr Králové
31 : 23
13.3. 16:30
AA133
Dukla - Kopřivnice
32 : 21
6.3. 16:30
AA130
Dukla - Dvůr Králové
41 : 21
7.2. 11:00
AA091
Přerov - Dukla
28 : 32
6.2. 17:00
AA095
Třeboň - Plzeň
29 : 28
22.11. 10:30
AA063
Kopřivnice - Lovosice
29 : 24
8.11. 10:30
AA051
Plzeň - Dukla
22 : 22
25.10. 17:00
AA044
Frýdek-Místek - Dvůr Králové
33 : 28
25.10. 11:00
AA043
Přerov - Třeboň
23 : 25
21.10. 18:00
AA071
Kopřivnice - Hranice
25 : 25
19.9. 18:00
AA017
Jičín - Dvůr Králové
28 : 21
16.9. 18:00
AA118
Zubří - Kopřivnice
41 : 24
9.9. 19:00
AA003
Dukla - Třeboň
36 : 18
1.liga mužů
14.3. 16:30
AB091
N.Veselí - Kostelec A
27 : 26
2 liga mužů JZČ
25.4. 17:00
AC119
Bohemians - Bolevec A
29 : 27
27.9. 17:00
AC019
Praha 4 - Sez. Ústí
23 : 24
12.9. 17:00
AC012
Bohemians - Strakonice
28 : 18
2.liga mužů SVČ
24.4. 14:00
AD116
Chomutov - Most
38 : 22
20.3. 17:00
AD099
TJ Sokol Bělá - Kolín
31 : 25
3.10. 14:00
AD026
Chomutov - Pardubice
28 : 26
1.liga starších dorostenců
14.3. 14:30
AG091
N.Veselí - Dukla
34 : 35
2.liga starších dorostenců Č
28.9. 11:00
AH023
Liberec - Rokycany
43 : 35
1.liga mladších dorostenců Č
28.9. 09:00
AJ023
Liberec - Lovosice
21 : 33
Český pohár mužů
25.11. 18:00
AN070
Dvůr Králové - Třeboň
24 : 26
17.11. 17:00
AN064
Most - Karviná
16 : 41
28.9. 18:00
AN034
Žatec - Košutka A
21 : 38
1.9. 18:00
AN009
Varnsdorf - Jablonec A
13 : 31
Žákovská liga starších žáků
28.3. 14:00
AO163
Kopřivnice A - Jablonec
30 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Kobylisy II - Zlín "A"
14 : 18
video
online
Veselí n.M. - HC Plzeň
15 : 24
video
online
Veselí n.M. - Kobylisy II
20 : 18
video
online
HC Plzeň - Zlín "A"
21 : 24
video
online
Zlín "A" - Veselí n.M.
23 : 20
video
online
Kobylisy II - HC Plzeň
18 : 26
Tabulka střelců
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
112
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
99
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
98
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
28
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
24
Eleni Eftimiadu
DHC Slavia Praha
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
24
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
18
Klára Melková
DHC Plzeň A
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.