Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Petr Pešek
Mateřský klub
TJ Chemička Ústí n. L.
Rok narození
1960
Typ licence
Licence A
Platnost licence
26.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
28.3. 13:15
AO162
Zubří A - Náchod "A"
19 : 29
28.3. 12:30
AO161
N. Veselí - Kopřivnice A
21 : 29
28.3. 10:15
AO158
N. Veselí - Zubří A
20 : 20
28.3. 09:30
AO157
Náchod "A" - Jablonec
17 : 15
28.3. 08:45
AO156
Zubří A - Kopřivnice A
19 : 23
28.3. 08:00
AO155
Jablonec - N. Veselí
16 : 24
W.H.I.L.
10.4. 17:30
AP143
ŠKP Bratislava - Trenčín
36 : 23
27.2. 18:00
AP106
J.Hradec - Trenčín
22 : 33
17.1. 15:00
AP071
Slavia - Inter
38 : 16
14.11. 10:30
AP047
Písek - HC Zlín
33 : 28
1.liga žen
13.2. 15:00
AR071
Slavia j. - Č.Budějovice
36 : 19
29.11. 15:00
AR065
Kobylisy - Cheb
26 : 21
10.10. 17:00
AR027
Č.Budějovice - Liberec
22 : 30
2.liga žen Č
6.9. 17:00
AS001
Astra - S.Vršovice
20 : 19
1.liga starších dorostenek
13.2. 13:00
AU071
Slavia - Č.Budějovice
41 : 9
29.11. 11:00
AU065
Kobylisy - Liberec
30 : 24
10.10. 16:00
AU027
Č.Budějovice - J.Hradec
24 : 20
2.liga starších dorostenek
6.9. 15:00
AV001
Astra - S.Vršovice
15 : 30
Společná regionální liga
15.5. 18:00
CR074
Ž. Brod - Libčice n. Vlt.
18 : 22
Severočeská liga muži
30.5. 12:00
DA087
Děčín - Varnsdorf
31 : 23
29.5. 14:30
DA089
Jablonec B - Chemička "B"
28 : 20
22.5. 10:00
DA083
Žatec - Jablonec B
24 : 26
16.5. 14:00
DA067
Jablonec B - Děčín
16 : 26
15.5. 14:00
DA078
Jablonec B - Varnsdorf
17 : 22
15.5. 10:30
DA079
Česká Lípa - Žatec
29 : 22
9.5. 12:00
DA075
Děčín - Liberec
23 : 21
17.4. 16:00
DA060
Žatec - Varnsdorf
23 : 20
27.3. 15:00
DA048
Chemička "B" - Liberec
28 : 31
7.11. 18:00
DA044
Chemička "B" - Jablonec B
35 : 22
31.10. 15:00
DA037
Chemička "B" - Česká Lípa
28 : 28
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.