Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
28.11. 16:30
AA077
Dukla - Frýdek-Místek
39 : 24
8.11. 10:30
AA049
Hranice - Přerov
28 : 18
21.10. 18:00
AA069
Třeboň - Dukla
18 : 27
1.liga mužů
1.5. 17:00
AB124
Litovel - Kostelec A
27 : 29
25.4. 16:00
AB116
Napajedla A - Jičín
23 : 37
13.3. 17:00
AB096
Ostrava - Litovel
30 : 30
27.2. 17:00
AB081
Náchod - Napajedla A
29 : 19
20.2. 17:00
AB073
Brno - N.Veselí
38 : 18
21.11. 17:00
AB064
Ostrava - Kostelec A
22 : 26
3.10. 17:00
AB030
Litovel - Ostrava
32 : 27
2.liga mužů SVČ
15.11. 17:00
AD056
Slavia - Hr.Králové
36 : 32
2.liga mužů JM
2.5. 17:00
AE123
Tišnov - Hustopeče
27 : 37
10.4. 15:00
AE114
V. Meziříčí A - Maloměřice A
30 : 31
28.3. 10:30
AE105
Hustopeče - Juliánov A
26 : 18
6.3. 15:00
AE088
V. Meziříčí A - Bohunice A
32 : 19
28.2. 17:00
AE083
Tišnov - Juliánov A
34 : 32
21.2. 10:30
AE078
Hustopeče - Telnice
27 : 24
22.11. 17:00
AE066
Bohunice A - Telnice
30 : 37
22.11. 15:00
AE061
Juliánov A - H.Brod
27 : 24
7.11. 15:00
AE049
V. Meziříčí A - H.Brod
29 : 26
18.10. 17:00
AE042
Tišnov - Zlín A
21 : 25
27.9. 10:30
AE024
Hustopeče - Prostějov
37 : 19
2.liga starších dorostenců M
11.10. 09:00
AI032
Zlín - Litovel
27 : 25
3.10. 14:45
AI030
Litovel - Olomouc
33 : 29
1.liga mladších dorostenců M
20.2. 15:00
AK073
Brno - N.Veselí
16 : 25
Český pohár mužů
17.11. 17:00
AN053
Šumperk - Napajedla A
41 : 26
28.9. 17:00
AN043
V. Meziříčí A - Kostelec A
32 : 25
Žákovská liga starších žáků
24.1. 14:40
AO099
Chodov - Ivančice
18 : 16
24.1. 13:00
AO097
Jablonec - Chodov
25 : 18
24.1. 11:20
AO095
Chodov - Náchod "A"
20 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.