Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
základní
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Jiří Horák
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
5.5. 18:00
AA163
Hranice - Dukla
32 : 29
21.4. 18:30
AA171
Kopřivnice - Jičín
24 : 21
11.4. 17:00
AA178
Frýdek-Místek - Třeboň
29 : 27
28.3. 10:30
AA150
Zubří - Hranice
34 : 27
21.2. 10:30
AA114
Hranice - Lovosice
33 : 24
20.2. 18:00
AA111
Kopřivnice - Karviná
23 : 33
14.2. 10:30
AA106
Karviná - Plzeň
31 : 29
10.2. 18:00
AA098
Kopřivnice - Třeboň
29 : 26
6.12. 10:30
AA080
Karviná - Dukla
23 : 24
21.11. 18:00
AA061
Jičín - Přerov
39 : 25
17.10. 17:00
AA042
Dvůr Králové - Třeboň
30 : 27
16.9. 18:00
AA120
Frýdek-Místek - Třeboň
33 : 28
12.9. 18:00
AA008
Kopřivnice - Jičín
28 : 28
29.8. 17:30
AA119
Karviná - Dvůr Králové
35 : 20
1.liga mužů
20.3. 17:00
AB097
Ostrava - N.Veselí
29 : 25
26.9. 17:00
AB022
Náchod - Chodov
27 : 24
2.liga mužů JM
8.11. 13:00
AE054
Zlín A - Bohunice A
27 : 21
6.9. 17:00
AE006
Juliánov A - SK Kuřim A
30 : 25
2.liga mužů SM
2.5. 15:00
AF121
Házená Uničov - Havířov
30 : 31
Baráž muži
30.5. 10:30
AFE002
Hustopeče - Šumperk
27 : 35
2.liga starších dorostenců M
8.11. 11:00
AI054
Zlín - Frýdek-Místek
30 : 38
1.liga mladších dorostenců M
8.11. 15:00
AK054
Zlín - Frýdek-Místek
29 : 29
Český pohár mužů
17.11. 17:00
AN065
Bystřice A - Karviná j.
33 : 34
28.9. 10:30
AN048
Holešov - Telnice
35 : 33
W.H.I.L.
17.4. 18:00
AP150
Michalovce - Šaľa
30 : 22
27.2. 15:00
AP105
Veselí n.M. - HC Zlín
33 : 29
7.2. 15:00
AP085
Slavia - Michalovce
25 : 18
14.11. 18:00
AP045
J.Hradec - Slavia
18 : 24
7.11. 18:00
AP042
Šaľa - Partizánske
34 : 15
3.10. 17:30
AP022
Olomouc - Inter
37 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 22. kolo - výsledky
video
online
Liberec - Kobylisy
24 : 29
video
online
H.Brod - Zlín
17 : 31
video
online
HC Plzeň - Slavia
23 : 31
video
online
Poruba - Spartak Třebíč
25 : 29
video
online
Č.Budějovice - SVŠ Plzeň
23 : 27
video
online
J.Hradec - Olomouc
19 : 34
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
22
21
1
0
776 : 411
43
2
HC Plzeň
22
19
2
1
659 : 474
40
3
Poruba
22
15
1
6
587 : 519
31
4
Zlín
22
15
0
7
649 : 493
30
5
Spartak Třebíč
22
12
1
9
599 : 622
25
6
Kobylisy
22
10
3
9
573 : 590
23
7
Olomouc
22
11
0
11
624 : 563
22
8
H.Brod
22
7
3
12
531 : 660
17
9
SVŠ Plzeň
22
7
0
15
525 : 562
14
10
Liberec
22
6
1
15
548 : 657
13
11
Č.Budějovice
22
2
1
19
454 : 666
5
12
J.Hradec
22
0
1
21
319 : 627
1
Tabulka střelců
Martina Marková
Sokol Kobylisy II
205
Andrea Königová
DHC Slavia Praha
185
Lucie Zbožínková
Spartak Třebíč
160
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Stránská
DHK Lokomotiva Liberec
50
Kateřina Ferková
DHC SVŠ Plzeň
45
Kateřina Vithová
Lokomotiva České Budějovice
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Capouchová
Jiskra Havlíčkův Brod
36
Michaela Ragulová
DHK Lokomotiva Liberec
34
Tereza Talacková
DHK Lokomotiva Liberec
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.