Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Jiří Horák
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
5.5. 18:00
AA163
Hranice - Dukla
32 : 29
21.4. 18:30
AA171
Kopřivnice - Jičín
24 : 21
11.4. 17:00
AA178
Frýdek-Místek - Třeboň
29 : 27
28.3. 10:30
AA150
Zubří - Hranice
34 : 27
21.2. 10:30
AA114
Hranice - Lovosice
33 : 24
20.2. 18:00
AA111
Kopřivnice - Karviná
23 : 33
14.2. 10:30
AA106
Karviná - Plzeň
31 : 29
10.2. 18:00
AA098
Kopřivnice - Třeboň
29 : 26
6.12. 10:30
AA080
Karviná - Dukla
23 : 24
21.11. 18:00
AA061
Jičín - Přerov
39 : 25
17.10. 17:00
AA042
Dvůr Králové - Třeboň
30 : 27
16.9. 18:00
AA120
Frýdek-Místek - Třeboň
33 : 28
12.9. 18:00
AA008
Kopřivnice - Jičín
28 : 28
29.8. 17:30
AA119
Karviná - Dvůr Králové
35 : 20
1.liga mužů
20.3. 17:00
AB097
Ostrava - N.Veselí
29 : 25
26.9. 17:00
AB022
Náchod - Chodov
27 : 24
2.liga mužů JM
8.11. 13:00
AE054
Zlín A - Bohunice A
27 : 21
6.9. 17:00
AE006
Juliánov A - SK Kuřim A
30 : 25
2.liga mužů SM
2.5. 15:00
AF121
Házená Uničov - Havířov
30 : 31
Baráž muži
30.5. 10:30
AFE002
Hustopeče - Šumperk
27 : 35
2.liga starších dorostenců M
8.11. 11:00
AI054
Zlín - Frýdek-Místek
30 : 38
1.liga mladších dorostenců M
8.11. 15:00
AK054
Zlín - Frýdek-Místek
29 : 29
Český pohár mužů
17.11. 17:00
AN065
Bystřice A - Karviná j.
33 : 34
28.9. 10:30
AN048
Holešov - Telnice
35 : 33
W.H.I.L.
17.4. 18:00
AP150
Michalovce - Šaľa
30 : 22
27.2. 15:00
AP105
Veselí n.M. - HC Zlín
33 : 29
7.2. 15:00
AP085
Slavia - Michalovce
25 : 18
14.11. 18:00
AP045
J.Hradec - Slavia
18 : 24
7.11. 18:00
AP042
Šaľa - Partizánske
34 : 15
3.10. 17:30
AP022
Olomouc - Inter
37 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Pardubice - Milevsko
29 : 14
video
online
Strakonice - Kobylisy
22 : 20
video
online
Písek - Ústí n.L.
28 : 27
video
online
Astra - HC Plzeň
23 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Astra
16
15
0
1
417 : 329
30
2
HC Plzeň
16
11
1
4
459 : 345
23
3
Pardubice
16
11
0
5
404 : 375
22
4
Kobylisy
16
8
2
6
386 : 362
18
5
S.Vršovice
16
8
1
7
418 : 386
17
6
Ústí n.L.
16
6
2
8
356 : 360
14
7
Strakonice
16
4
2
10
338 : 403
10
8
Písek
16
3
1
12
367 : 435
7
9
Milevsko
16
1
1
14
310 : 460
3
Tabulka střelců
Eva Siudová
Sokol Vršovice
114
Petra Krchovová
HC Plzeň
92
Lucie Novotná
Sokol II Kobylisy
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eva Siudová
Sokol Vršovice
23
Michaela Šidlíková
HK Spartak Ústí n.L.
22
Petra Krchovová
HC Plzeň
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kateřina Krejčová
Sokol II Kobylisy
26
Veronika Bělková
SHK D-P Pardubice
22
Lenka Sekerková
SHK D-P Pardubice
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.