Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
9.5. 16:30
AB128
Chodov - Brno
33 : 36
10.4. 17:00
AB109
Košutka A - N.Veselí
40 : 20
21.3. 17:00
AB100
Jičín - Karviná j.
16 : 31
7.11. 17:00
AB054
Košutka A - Náchod
28 : 25
18.10. 17:00
AB039
Jičín - Bystřice A
29 : 29
20.9. 16:30
AB016
Chodov - Košutka A
26 : 21
1.liga starších dorostenců
21.3. 15:00
AG100
Jičín - Karviná
39 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
18.10. 15:00
AJ039
Jičín - Strakonice
31 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
3.10. 13:00
AL020
Ústí n.L. - D.Králové
41 : 31
Český pohár mužů
22.11. 10:30
AN051
Košutka A - Hranice
33 : 32
W.H.I.L.
23.10. 18:00
AP027
J.Hradec - Inter
29 : 19
12.9. 17:30
AP011
Olomouc - Písek
44 : 24
1.liga žen
11.4. 15:00
AR109
Kobylisy - H.Brod
24 : 23
20.2. 15:00
AR073
SVŠ Plzeň A - H.Brod
28 : 22
14.11. 15:00
AR054
Kobylisy - Olomouc j.
19 : 14
27.10. 16:00
AR041
Slavia j. - Olomouc j.
31 : 29
25.10. 15:00
AR035
Cheb - Č.Budějovice
26 : 22
4.10. 11:00
AR019
H.Brod - Slavia j.
26 : 29
5.9. 12:00
AR001
Liberec - H.Brod
28 : 20
2.liga žen Č
31.10. 17:00
AS034
Ústí n.L. - Astra
21 : 26
1.liga starších dorostenek
14.11. 13:00
AU054
Kobylisy - Olomouc
34 : 22
27.10. 14:00
AU041
Slavia - Olomouc
37 : 17
3.10. 15:00
AU019
H.Brod - Slavia
19 : 45
1.liga mladších dorostenek Č
4.10. 09:00
AW019
H.Brod - Slavia
38 : 33
Český pohár žen
16.11. 18:00
AY029
HC Zlín - Olomouc
22 : 34
Severočeská liga muži
22.5. 10:00
DA083
Žatec - Jablonec B
24 : 26
3.10. 15:00
DA017
Chemička "B" - Varnsdorf
25 : 29
Severočeská liga stž
22.5. 12:00
DG052
Louny - Jablonec
20 : 21
Severočeská liga mlž
11.10. 13:30
DI023
Most - Louny
18 : 18
Severočeská liga mlžky
25.4. 10:30
DJ040
DHK Most - Spartak UL
22 : 4
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.