Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR starší žačky
Stanislav Štrebl
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.2.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
9.5. 16:30
AB128
Chodov - Brno
33 : 36
10.4. 17:00
AB109
Košutka A - N.Veselí
40 : 20
21.3. 17:00
AB100
Jičín - Karviná j.
16 : 31
7.11. 17:00
AB054
Košutka A - Náchod
28 : 25
18.10. 17:00
AB039
Jičín - Bystřice A
29 : 29
20.9. 16:30
AB016
Chodov - Košutka A
26 : 21
1.liga starších dorostenců
21.3. 15:00
AG100
Jičín - Karviná
39 : 30
1.liga mladších dorostenců Č
18.10. 15:00
AJ039
Jičín - Strakonice
31 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
3.10. 13:00
AL020
Ústí n.L. - D.Králové
41 : 31
Český pohár mužů
22.11. 10:30
AN051
Košutka A - Hranice
33 : 32
W.H.I.L.
23.10. 18:00
AP027
J.Hradec - Inter
29 : 19
12.9. 17:30
AP011
Olomouc - Písek
44 : 24
1.liga žen
11.4. 15:00
AR109
Kobylisy - H.Brod
24 : 23
20.2. 15:00
AR073
SVŠ Plzeň A - H.Brod
28 : 22
14.11. 15:00
AR054
Kobylisy - Olomouc j.
19 : 14
27.10. 16:00
AR041
Slavia j. - Olomouc j.
31 : 29
25.10. 15:00
AR035
Cheb - Č.Budějovice
26 : 22
4.10. 11:00
AR019
H.Brod - Slavia j.
26 : 29
5.9. 12:00
AR001
Liberec - H.Brod
28 : 20
2.liga žen Č
31.10. 17:00
AS034
Ústí n.L. - Astra
21 : 26
1.liga starších dorostenek
14.11. 13:00
AU054
Kobylisy - Olomouc
34 : 22
27.10. 14:00
AU041
Slavia - Olomouc
37 : 17
3.10. 15:00
AU019
H.Brod - Slavia
19 : 45
1.liga mladších dorostenek Č
4.10. 09:00
AW019
H.Brod - Slavia
38 : 33
Český pohár žen
16.11. 18:00
AY029
HC Zlín - Olomouc
22 : 34
Severočeská liga muži
22.5. 10:00
DA083
Žatec - Jablonec B
24 : 26
3.10. 15:00
DA017
Chemička "B" - Varnsdorf
25 : 29
Severočeská liga stž
22.5. 12:00
DG052
Louny - Jablonec
20 : 21
Severočeská liga mlž
11.10. 13:30
DI023
Most - Louny
18 : 18
Severočeská liga mlžky
25.4. 10:30
DJ040
DHK Most - Spartak UL
22 : 4
Další
Kalendář
Předchozí kola
Mistrovství ČR starší žačky - výsledky
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
17 : 15
video
online
Veselí n.M. - HC Plzeň
18 : 18
video
online
Slavia - Písek
17 : 16
video
online
Zlín "A" - HC Plzeň
23 : 20
video
online
Zora Olomouc - Slavia
16 : 18
video
online
Písek - Veselí n.M.
16 : 13
video
online
HC Plzeň - Zora Olomouc
17 : 17
video
online
Písek - Zlín "A"
15 : 21
video
online
Veselí n.M. - Slavia
14 : 17
video
online
Písek - Zora Olomouc
19 : 17
video
online
Zlín "A" - Veselí n.M.
17 : 12
video
online
Slavia - HC Plzeň
20 : 18
video
online
Zora Olomouc - Veselí n.M.
23 : 19
video
online
HC Plzeň - Písek
19 : 14
video
online
Slavia - Zlín "A"
16 : 23
Tabulka střelců
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
33
Kateřina Slováková
HC Zlín
30
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
12
Eleni Eftimiadu
DHC Slavia Praha
11
Eva Levorová
HC Plzeň
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vendula Fryčáková
DHK Zora Olomouc
10
Veronika Benešová
Sokol Písek
10
Andrea Vlachová
HC Plzeň
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.