Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Vladimír Vaník
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
9.4. 18:00
AA168
Lovosice - Jičín
30 : 25
17.3. 19:00
AA137
Jičín - Zubří
29 : 33
27.2. 17:00
AA123
Dvůr Králové - Zubří
25 : 30
14.2. 17:00
AA107
Frýdek-Místek - Kopřivnice
27 : 32
10.2. 18:00
AA102
Lovosice - Dukla
30 : 34
13.12. 10:30
AA088
Hranice - Frýdek-Místek
36 : 22
21.11. 18:00
AA065
Zubří - Třeboň
32 : 16
21.10. 18:00
AA072
Plzeň - Jičín
23 : 21
10.10. 18:00
AA035
Zubří - Hranice
31 : 23
27.9. 17:00
AA021
Třeboň - Jičín
32 : 24
13.9. 17:00
AA011
Frýdek-Místek - Dukla
27 : 32
5.9. 17:00
AA004
Lovosice - Dvůr Králové
30 : 16
1.liga mužů
8.11. 17:00
AB050
Jičín - Napajedla A
27 : 24
6.9. 16:30
AB005
Chodov - Litovel
28 : 22
1.liga starších dorostenců
27.9. 19:00
AG021
Třeboň - Jičín
15 : 24
Český pohár mužů
17.11. 16:00
AN060
Náchod - Přerov
28 : 27
Žákovská liga starších žáků
24.1. 15:30
AO080
Lovosice A - Talent A
16 : 29
24.1. 13:15
AO077
Talent A - Dukla 4
31 : 14
24.1. 12:30
AO076
HK KP Brno A - Kopřivnice A
17 : 29
24.1. 10:15
AO073
Lovosice A - HK KP Brno A
31 : 18
24.1. 09:30
AO072
Kopřivnice A - Dukla 4
27 : 11
W.H.I.L.
13.3. 18:00
AP119
J.Hradec - Šaľa
26 : 33
6.2. 15:00
AP090
Písek - Veselí n.M.
32 : 31
28.11. 18:00
AP056
J.Hradec - Partizánske
22 : 22
24.10. 15:00
AP025
Písek - Michalovce
27 : 25
Český pohár žen
30.9. 20:45
AY011
Střešovice - Slavia j.
17 : 24
Žákovská liga starších žaček
21.3. 14:00
AZ104
H. Brod - Veselí n.M.
18 : 17
21.3. 12:40
AZ102
Písek - H. Brod
16 : 23
21.3. 12:00
AZ101
Veselí n.M. - Kobylisy II
15 : 13
21.3. 10:00
AZ098
Veselí n.M. - Písek
16 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.