Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
1.5. 17:00
AA182
Přerov - Třeboň
34 : 27
28.4. 18:00
AA170
Plzeň - Lovosice
30 : 34
24.4. 16:30
AA160
Dukla - Hranice
36 : 21
17.3. 18:00
AA143
Plzeň - Karviná
26 : 29
27.2. 18:00
AA125
Plzeň - Lovosice
23 : 21
10.2. 18:00
AA100
Jičín - Karviná
25 : 36
6.12. 18:00
AA082
Třeboň - Hranice
29 : 38
28.11. 17:30
AA073
Plzeň - Přerov
32 : 28
15.11. 10:30
AA060
Hranice - Jičín
36 : 27
28.9. 18:00
AA024
Zubří - Dukla
30 : 30
27.9. 10:30
AA023
Karviná - Lovosice
30 : 27
19.9. 18:00
AA018
Plzeň - Kopřivnice
31 : 26
16.9. 18:00
AA116
Lovosice - Jičín
24 : 24
1.liga mužů
21.11. 17:00
AB066
Náchod - Karviná j.
28 : 28
Baráž muži
22.5. 17:00
ABA002
Dvůr Králové - Brno
30 : 33
2.liga mužů SVČ
4.10. 17:00
AD028
Most - Kolín
36 : 31
2.liga starších dorostenců Č
21.3. 14:30
AH101
Chodov - Chrudim
21 : 18
4.10. 15:00
AH028
Most - Náchod
25 : 34
1.liga mladších dorostenců Č
21.3. 12:30
AJ101
S.Vršovice - Strakonice
27 : 24
Český pohár mužů
19.12. 17:30
AN079
Zubří - Karviná
29 : 34
2.12. 19:00
AN075
Jičín - Karviná
21 : 24
17.11. 15:30
AN052
Ledeč n.S. - Dvůr Králové
27 : 31
Žákovská liga starších žáků
13.12. 13:45
AO025
Dukla 4 - Chodov
8 : 22
13.12. 09:05
AO017
Chodov - Louny
13 : 12
W.H.I.L.
24.3. 18:00
AP132
J.Hradec - Olomouc
25 : 29
10.1. 15:00
AP063
Slavia - ŠKP Bratislava
28 : 23
28.10. 17:30
AP033
Olomouc - Trenčín
35 : 26
5.9. 15:00
AP003
Písek - Partizánske
32 : 25
Český pohár žen
2.1. 17:30
AY031
Písek - Veselí n.M.
25 : 31
30.9. 18:30
AY012
Astra - Liberec
25 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.