Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR starší žačky
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy žen
13.6. 16:00
BB128
Kobylisy II C - Háje
18 : 28
3.6. 18:15
BB125
Háje - Praha 4
27 : 6
30.5. 19:00
BB119
Turnov - S.Vršovice B
24 : 16
4.5. 18:30
BB087
Astra C - Astra B
15 : 17
25.4. 14:00
BB077
Mělník - SVŠ Plzeň B
8 : 27
27.10. 18:30
BB065
Astra B - Radlice
21 : 17
11.10. 14:00
BB047
Mělník - Astra C
14 : 18
29.9. 18:30
BB032
Astra B - Střešovice
18 : 17
13.9. 14:00
BB014
Mělník - Turnov
5 : 27
6.9. 14:00
BB003
Mělník - Astra B
16 : 29
Přebor Prahy starších žákyň
21.5. 17:00
BD021
Slavia - Háje
31 : 12
29.4. 18:00
BD018
Kobylisy II - Astra
17 : 15
Přebor Prahy mladších žáků
27.5. 16:15
BE051
Kobylisy - Dukla 4
21 : 14
13.5. 16:15
BE042
Kobylisy - Chodov
19 : 13
17.9. 16:15
BE012
Kobylisy - Dukla 6
10 : 19
Přebor Prahy mladších žákyň
1.10. 17:00
BF019
Astra - Háje "A"
10 : 17
9.9. 17:00
BF006
Slavia - Kobylisy II B
34 : 5
1.turnaj ml. žáků - AŠ Ml. Boleslav
6.9. 13:20
09
Zruč n.S. - Kutná Hora
10 : 18
6.9. 12:00
07
Ml. Boleslav - Zruč n.S.
11 : 8
6.9. 09:20
03
Úvaly - Zruč n.S.
14 : 9
6.9. 08:00
01
Ml. Boleslav - Úvaly
2 : 10
Společná regionální liga
13.6. 10:30
CR052
Kutná Hora - S.Vršovice
16 : 21
6.6. 16:00
CR086
Wendy Mělník - Kutná Hora
18 : 22
29.5. 10:30
CR080
Zruč n.S. - Wendy Mělník
14 : 24
26.5. 18:30
CR063
L.Vršovice A - Chodov B
21 : 24
9.5. 12:30
CR067
Chodov B - Libčice n. Vlt.
22 : 21
25.4. 16:00
CR060
Wendy Mělník - Libčice n. Vlt.
23 : 27
11.4. 17:00
CR054
L.Vršovice A - Ž. Brod
21 : 14
11.10. 16:00
CR030
Wendy Mělník - S.Vršovice
21 : 28
6.9. 16:00
CR003
Wendy Mělník - Sokol Úvaly
25 : 20
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Mistrovství ČR starší žačky - výsledky
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
17 : 15
video
online
Veselí n.M. - HC Plzeň
18 : 18
video
online
Slavia - Písek
17 : 16
video
online
Zlín "A" - HC Plzeň
23 : 20
video
online
Zora Olomouc - Slavia
16 : 18
video
online
Písek - Veselí n.M.
16 : 13
video
online
HC Plzeň - Zora Olomouc
17 : 17
video
online
Písek - Zlín "A"
15 : 21
video
online
Veselí n.M. - Slavia
14 : 17
video
online
Písek - Zora Olomouc
19 : 17
video
online
Zlín "A" - Veselí n.M.
17 : 12
video
online
Slavia - HC Plzeň
20 : 18
video
online
Zora Olomouc - Veselí n.M.
23 : 19
video
online
HC Plzeň - Písek
19 : 14
video
online
Slavia - Zlín "A"
16 : 23
Tabulka střelců
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
33
Kateřina Slováková
HC Zlín
30
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
12
Eleni Eftimiadu
DHC Slavia Praha
11
Eva Levorová
HC Plzeň
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vendula Fryčáková
DHK Zora Olomouc
10
Veronika Benešová
Sokol Písek
10
Andrea Vlachová
HC Plzeň
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.