Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
Rozpis soutěže
základní
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
8.5. 14:00
AA183
Dvůr Králové - Přerov
26 : 32
10.4. 17:30
AA167
Plzeň - Kopřivnice
26 : 23
13.2. 16:30
AA104
Dukla - Hranice
27 : 27
6.2. 17:00
AA096
Dvůr Králové - Kopřivnice
23 : 26
6.12. 18:00
AA079
Přerov - Zubří
20 : 37
3.10. 18:00
AA028
Jičín - Frýdek-Místek
24 : 23
26.9. 17:00
AA020
Dvůr Králové - Plzeň
29 : 39
13.9. 11:00
AA007
Přerov - Plzeň
29 : 33
6.9. 10:30
AA006
Jičín - Plzeň
23 : 24
1.liga mužů
15.11. 16:30
AB060
Chodov - Jičín
31 : 23
2 liga mužů JZČ
7.3. 16:00
AC087
VŠ Plzeň A - Třeboň B
22 : 24
2.liga mužů SVČ
27.2. 17:00
AD084
Louny - TJ Sokol Bělá
37 : 17
17.10. 17:00
AD038
Jablonec A - Dukla j.
26 : 22
2.liga starších dorostenců M
6.12. 20:00
AI043
Přerov - Zlín
27 : 27
1.liga mladších dorostenců Č
27.2. 14:30
AJ084
Louny - Loko Plzeň
23 : 36
Český pohár mužů
29.8. 18:00
AN015
Strakonice - Č.Budějovice
39 : 14
Žákovská liga starších žáků
13.2. 12:30
AO116
Jablonec - HK KP Brno A
26 : 16
13.2. 11:30
AO115
Ostrava A - Č.Budějovice A
20 : 19
13.2. 10:00
AO114
Ostrava A - Jablonec
22 : 17
13.2. 09:00
AO113
Č.Budějovice A - HK KP Brno A
33 : 17
W.H.I.L.
13.3. 15:00
AP117
Písek - Trenčín
25 : 32
21.2. 15:00
AP098
Slavia - Partizánske
38 : 20
22.11. 17:00
AP050
HC Zlín - ŠKP Bratislava
22 : 29
31.10. 17:00
AP035
Veselí n.M. - Inter
36 : 17
19.9. 15:00
AP014
Písek - J.Hradec
27 : 26
1.liga žen
11.4. 15:00
AR114
Č.Budějovice - Otrokovice
26 : 29
6.3. 15:00
AR086
SVŠ Plzeň A - Most
17 : 22
23.11. 19:30
AR060
Č.Budějovice - Zlín j.
11 : 32
12.9. 13:00
AR007
H.Brod - SVŠ Plzeň A
33 : 20
1.liga starších dorostenek
11.4. 13:00
AU114
Č.Budějovice - HC Plzeň
23 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Pardubice - Milevsko
29 : 14
video
online
Strakonice - Kobylisy
22 : 20
video
online
Písek - Ústí n.L.
28 : 27
video
online
Astra - HC Plzeň
23 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Astra
16
15
0
1
417 : 329
30
2
HC Plzeň
16
11
1
4
459 : 345
23
3
Pardubice
16
11
0
5
404 : 375
22
4
Kobylisy
16
8
2
6
386 : 362
18
5
S.Vršovice
16
8
1
7
418 : 386
17
6
Ústí n.L.
16
6
2
8
356 : 360
14
7
Strakonice
16
4
2
10
338 : 403
10
8
Písek
16
3
1
12
367 : 435
7
9
Milevsko
16
1
1
14
310 : 460
3
Tabulka střelců
Eva Siudová
Sokol Vršovice
114
Petra Krchovová
HC Plzeň
92
Lucie Novotná
Sokol II Kobylisy
81
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Eva Siudová
Sokol Vršovice
23
Michaela Šidlíková
HK Spartak Ústí n.L.
22
Petra Krchovová
HC Plzeň
22
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kateřina Krejčová
Sokol II Kobylisy
26
Veronika Bělková
SHK D-P Pardubice
22
Lenka Sekerková
SHK D-P Pardubice
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.