Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
8.5. 14:00
AA183
Dvůr Králové - Přerov
26 : 32
10.4. 17:30
AA167
Plzeň - Kopřivnice
26 : 23
13.2. 16:30
AA104
Dukla - Hranice
27 : 27
6.2. 17:00
AA096
Dvůr Králové - Kopřivnice
23 : 26
6.12. 18:00
AA079
Přerov - Zubří
20 : 37
3.10. 18:00
AA028
Jičín - Frýdek-Místek
24 : 23
26.9. 17:00
AA020
Dvůr Králové - Plzeň
29 : 39
13.9. 11:00
AA007
Přerov - Plzeň
29 : 33
6.9. 10:30
AA006
Jičín - Plzeň
23 : 24
1.liga mužů
15.11. 16:30
AB060
Chodov - Jičín
31 : 23
2 liga mužů JZČ
7.3. 16:00
AC087
VŠ Plzeň A - Třeboň B
22 : 24
2.liga mužů SVČ
27.2. 17:00
AD084
Louny - TJ Sokol Bělá
37 : 17
17.10. 17:00
AD038
Jablonec A - Dukla j.
26 : 22
2.liga starších dorostenců M
6.12. 20:00
AI043
Přerov - Zlín
27 : 27
1.liga mladších dorostenců Č
27.2. 14:30
AJ084
Louny - Loko Plzeň
23 : 36
Český pohár mužů
29.8. 18:00
AN015
Strakonice - Č.Budějovice
39 : 14
Žákovská liga starších žáků
13.2. 12:30
AO116
Jablonec - HK KP Brno A
26 : 16
13.2. 11:30
AO115
Ostrava A - Č.Budějovice A
20 : 19
13.2. 10:00
AO114
Ostrava A - Jablonec
22 : 17
13.2. 09:00
AO113
Č.Budějovice A - HK KP Brno A
33 : 17
W.H.I.L.
13.3. 15:00
AP117
Písek - Trenčín
25 : 32
21.2. 15:00
AP098
Slavia - Partizánske
38 : 20
22.11. 17:00
AP050
HC Zlín - ŠKP Bratislava
22 : 29
31.10. 17:00
AP035
Veselí n.M. - Inter
36 : 17
19.9. 15:00
AP014
Písek - J.Hradec
27 : 26
1.liga žen
11.4. 15:00
AR114
Č.Budějovice - Otrokovice
26 : 29
6.3. 15:00
AR086
SVŠ Plzeň A - Most
17 : 22
23.11. 19:30
AR060
Č.Budějovice - Zlín j.
11 : 32
12.9. 13:00
AR007
H.Brod - SVŠ Plzeň A
33 : 20
1.liga starších dorostenek
11.4. 13:00
AU114
Č.Budějovice - HC Plzeň
23 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Olomouc
17 : 32
video
online
Měnín - Bohunice
11 : 43
video
online
Karviná - V. Meziříčí
29 : 30
video
online
Otrokovice B - Kunovice
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
14
0
2
445 : 332
28
2
Kunovice
16
12
0
4
472 : 373
24
3
V. Meziříčí
16
10
0
6
479 : 404
20
4
Karviná
16
9
0
7
490 : 413
18
5
Veselí n.M.
16
7
1
8
465 : 399
15
6
Bohunice
16
7
0
9
391 : 401
14
7
Poruba B
16
7
0
9
446 : 411
14
8
Otrokovice B
16
5
1
10
439 : 420
11
9
Měnín
16
0
0
16
218 : 692
0
Tabulka střelců
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
134
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
125
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
51
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
41
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
22
Radka Vidláková
TJ Sokol Velké Meziříčí
20
Jitka Šmídová
SK UP Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.