Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
8.5. 14:00
AA183
Dvůr Králové - Přerov
26 : 32
10.4. 17:30
AA167
Plzeň - Kopřivnice
26 : 23
13.2. 16:30
AA104
Dukla - Hranice
27 : 27
6.2. 17:00
AA096
Dvůr Králové - Kopřivnice
23 : 26
6.12. 18:00
AA079
Přerov - Zubří
20 : 37
3.10. 18:00
AA028
Jičín - Frýdek-Místek
24 : 23
26.9. 17:00
AA020
Dvůr Králové - Plzeň
29 : 39
13.9. 11:00
AA007
Přerov - Plzeň
29 : 33
6.9. 10:30
AA006
Jičín - Plzeň
23 : 24
1.liga mužů
15.11. 16:30
AB060
Chodov - Jičín
31 : 23
2 liga mužů JZČ
7.3. 16:00
AC087
VŠ Plzeň A - Třeboň B
22 : 24
2.liga mužů SVČ
27.2. 17:00
AD084
Louny - TJ Sokol Bělá
37 : 17
17.10. 17:00
AD038
Jablonec A - Dukla j.
26 : 22
2.liga starších dorostenců M
6.12. 20:00
AI043
Přerov - Zlín
27 : 27
1.liga mladších dorostenců Č
27.2. 14:30
AJ084
Louny - Loko Plzeň
23 : 36
Český pohár mužů
29.8. 18:00
AN015
Strakonice - Č.Budějovice
39 : 14
Žákovská liga starších žáků
13.2. 12:30
AO116
Jablonec - HK KP Brno A
26 : 16
13.2. 11:30
AO115
Ostrava A - Č.Budějovice A
20 : 19
13.2. 10:00
AO114
Ostrava A - Jablonec
22 : 17
13.2. 09:00
AO113
Č.Budějovice A - HK KP Brno A
33 : 17
W.H.I.L.
13.3. 15:00
AP117
Písek - Trenčín
25 : 32
21.2. 15:00
AP098
Slavia - Partizánske
38 : 20
22.11. 17:00
AP050
HC Zlín - ŠKP Bratislava
22 : 29
31.10. 17:00
AP035
Veselí n.M. - Inter
36 : 17
19.9. 15:00
AP014
Písek - J.Hradec
27 : 26
1.liga žen
11.4. 15:00
AR114
Č.Budějovice - Otrokovice
26 : 29
6.3. 15:00
AR086
SVŠ Plzeň A - Most
17 : 22
23.11. 19:30
AR060
Č.Budějovice - Zlín j.
11 : 32
12.9. 13:00
AR007
H.Brod - SVŠ Plzeň A
33 : 20
1.liga starších dorostenek
11.4. 13:00
AU114
Č.Budějovice - HC Plzeň
23 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Olomouc
29 : 26
video
online
Slavia - Písek
40 : 17
video
online
Slavia - Písek
35 : 19
video
online
Veselí n.M. - Olomouc
27 : 18
video
online
Písek - Slavia
23 : 25
video
online
Olomouc - Veselí n.M.
22 : 23
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.