Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
2.5. 17:00
AA181
Frýdek-Místek - Dvůr Králové
34 : 27
3.4. 17:00
AA176
Třeboň - Přerov
22 : 28
27.3. 16:30
AA145
Dukla - Karviná
26 : 29
17.3. 18:00
AA140
Lovosice - Hranice
34 : 36
5.3. 18:00
AA131
Třeboň - Zubří
21 : 34
7.2. 10:00
AA093
Karviná - Hranice
27 : 31
6.12. 17:00
AA081
Frýdek-Místek - Lovosice
30 : 33
28.11. 18:00
AA074
Jičín - Kopřivnice
28 : 23
21.11. 17:00
AA064
Dvůr Králové - Dukla
27 : 28
24.10. 16:30
AA047
Dukla - Jičín
24 : 15
7.10. 17:30
AA034
Karviná - Jičín
31 : 20
12.9. 17:00
AA010
Třeboň - Lovosice
25 : 24
6.9. 10:30
AA005
Hranice - Kopřivnice
34 : 27
Baráž muži
15.5. 17:00
ABA001
Brno - Dvůr Králové
31 : 27
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AN035
Bohemians - Jablonec A
14 : 22
28.8. 18:30
AN004
Rokycany - Loko Plzeň j.
24 : 29
W.H.I.L.
1.5. 17:30
AP158
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
11.4. 10:30
AP149
Šaľa - Michalovce
24 : 32
24.3. 18:00
AP130
Písek - Šaľa
27 : 40
27.2. 17:30
AP107
Olomouc - Slavia
19 : 23
15.1. 18:00
AP070
Šaľa - ŠKP Bratislava
27 : 23
4.9. 16:30
AP004
ŠKP Bratislava - Šaľa
25 : 22
1.liga žen
13.3. 15:00
AR092
Cheb - Otrokovice
25 : 27
19.9. 15:00
AR018
SVŠ Plzeň A - Slavia j.
31 : 26
1.liga starších dorostenek
19.9. 13:00
AU018
SVŠ Plzeň - Slavia
21 : 32
1.liga mladších dorostenek Č
19.9. 16:45
AW018
SVŠ Plzeň - Slavia
24 : 33
Český pohár žen
3.1. 10:30
AY032
Slavia - Veselí n.M.
23 : 30
2.1. 15:00
AY030
Slavia - Olomouc
29 : 23
28.10. 17:00
AY022
Most - Poruba A
38 : 26
Žákovská liga starších žaček
6.3. 17:20
AZ094
Kobylisy II - HC Plzeň
12 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.