Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR starší žačky
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.4.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
2.5. 17:00
AA181
Frýdek-Místek - Dvůr Králové
34 : 27
3.4. 17:00
AA176
Třeboň - Přerov
22 : 28
27.3. 16:30
AA145
Dukla - Karviná
26 : 29
17.3. 18:00
AA140
Lovosice - Hranice
34 : 36
5.3. 18:00
AA131
Třeboň - Zubří
21 : 34
7.2. 10:00
AA093
Karviná - Hranice
27 : 31
6.12. 17:00
AA081
Frýdek-Místek - Lovosice
30 : 33
28.11. 18:00
AA074
Jičín - Kopřivnice
28 : 23
21.11. 17:00
AA064
Dvůr Králové - Dukla
27 : 28
24.10. 16:30
AA047
Dukla - Jičín
24 : 15
7.10. 17:30
AA034
Karviná - Jičín
31 : 20
12.9. 17:00
AA010
Třeboň - Lovosice
25 : 24
6.9. 10:30
AA005
Hranice - Kopřivnice
34 : 27
Baráž muži
15.5. 17:00
ABA001
Brno - Dvůr Králové
31 : 27
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AN035
Bohemians - Jablonec A
14 : 22
28.8. 18:30
AN004
Rokycany - Loko Plzeň j.
24 : 29
W.H.I.L.
1.5. 17:30
AP158
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
11.4. 10:30
AP149
Šaľa - Michalovce
24 : 32
24.3. 18:00
AP130
Písek - Šaľa
27 : 40
27.2. 17:30
AP107
Olomouc - Slavia
19 : 23
15.1. 18:00
AP070
Šaľa - ŠKP Bratislava
27 : 23
4.9. 16:30
AP004
ŠKP Bratislava - Šaľa
25 : 22
1.liga žen
13.3. 15:00
AR092
Cheb - Otrokovice
25 : 27
19.9. 15:00
AR018
SVŠ Plzeň A - Slavia j.
31 : 26
1.liga starších dorostenek
19.9. 13:00
AU018
SVŠ Plzeň - Slavia
21 : 32
1.liga mladších dorostenek Č
19.9. 16:45
AW018
SVŠ Plzeň - Slavia
24 : 33
Český pohár žen
3.1. 10:30
AY032
Slavia - Veselí n.M.
23 : 30
2.1. 15:00
AY030
Slavia - Olomouc
29 : 23
28.10. 17:00
AY022
Most - Poruba A
38 : 26
Žákovská liga starších žaček
6.3. 17:20
AZ094
Kobylisy II - HC Plzeň
12 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Mistrovství ČR starší žačky - výsledky
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
17 : 15
video
online
Veselí n.M. - HC Plzeň
18 : 18
video
online
Slavia - Písek
17 : 16
video
online
Zlín "A" - HC Plzeň
23 : 20
video
online
Zora Olomouc - Slavia
16 : 18
video
online
Písek - Veselí n.M.
16 : 13
video
online
HC Plzeň - Zora Olomouc
17 : 17
video
online
Písek - Zlín "A"
15 : 21
video
online
Veselí n.M. - Slavia
14 : 17
video
online
Písek - Zora Olomouc
19 : 17
video
online
Zlín "A" - Veselí n.M.
17 : 12
video
online
Slavia - HC Plzeň
20 : 18
video
online
Zora Olomouc - Veselí n.M.
23 : 19
video
online
HC Plzeň - Písek
19 : 14
video
online
Slavia - Zlín "A"
16 : 23
Tabulka střelců
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
33
Kateřina Slováková
HC Zlín
30
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
12
Eleni Eftimiadu
DHC Slavia Praha
11
Eva Levorová
HC Plzeň
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vendula Fryčáková
DHK Zora Olomouc
10
Veronika Benešová
Sokol Písek
10
Andrea Vlachová
HC Plzeň
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.