Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Rozpis soutěže
základní
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
David Kondělka
Mateřský klub
Meteor Orlová
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
22.11. 17:00
AA066
Frýdek-Místek - Karviná
27 : 29
19.9. 18:00
AA013
Zubří - Přerov
36 : 26
1.liga mužů
9.5. 10:30
AB130
Kostelec A - Ostrava
32 : 29
25.4. 10:30
AB118
Bystřice A - Litovel
32 : 40
10.4. 17:00
AB110
Ostrava - Náchod
27 : 28
28.3. 10:30
AB105
Bystřice A - Jičín
36 : 26
14.3. 10:30
AB092
Bystřice A - Napajedla A
34 : 34
6.3. 17:00
AB086
Brno - Ostrava
43 : 27
13.2. 17:00
AB071
Litovel - Chodov
25 : 26
15.11. 10:30
AB058
Kostelec A - Litovel
29 : 20
8.11. 18:30
AB053
Karviná j. - Ostrava
34 : 30
25.10. 10:30
AB046
Bystřice A - Brno
33 : 36
26.9. 17:00
AB020
Ostrava - Brno
31 : 36
6.9. 10:30
AB002
Bystřice A - Náchod
29 : 18
2.liga starších dorostenců M
25.4. 12:30
AI118
Bystřice p.H. - Litovel
31 : 28
28.3. 12:30
AI105
Bystřice p.H. - V. Bystřice
26 : 35
14.3. 12:30
AI092
Bystřice p.H. - Maloměřice
28 : 26
13.2. 14:15
AI071
Litovel - Hranice
20 : 22
25.10. 12:30
AI046
Bystřice p.H. - Luhačovice
22 : 18
6.9. 12:30
AI002
Bystřice p.H. - Frýdek-Místek
19 : 39
1.liga mladších dorostenců M
6.3. 15:00
AK086
Brno - Ostrava
28 : 39
Český pohár mužů
2.12. 18:00
AN074
Šumperk - Dukla
24 : 34
17.11. 18:00
AN056
Vsetín - Zubří
28 : 53
Žákovská liga starších žáků
17.4. 16:00
AO186
Karviná A - Ostrava A
29 : 15
17.4. 13:30
AO184
Ostrava A - Jablonec
21 : 8
17.4. 11:00
AO182
N. Veselí - Ostrava A
24 : 24
1.liga žen
2.5. 11:00
AR130
Poruba A - Most
24 : 32
20.3. 12:00
AR100
Zlín j. - Liberec
31 : 21
7.2. 14:30
AR107
Olomouc j. - Slavia j.
29 : 22
29.11. 16:00
AR061
Zlín j. - H.Brod
27 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Olomouc
14 : 44
video
online
V. Meziříčí - Bohunice
28 : 20
video
online
Karviná - Zlín
26 : 31
video
online
Poruba - Zábřeh
37 : 27
video
online
Otrokovice - Kunovice
26 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
20
19
1
0
588 : 337
39
2
Zlín
20
17
1
2
549 : 424
35
3
Kunovice
20
14
1
5
555 : 455
29
4
Poruba
20
11
1
8
521 : 510
23
5
V. Meziříčí
20
10
0
10
486 : 494
20
6
Otrokovice
20
7
3
10
472 : 514
17
7
Karviná
20
8
0
12
455 : 464
16
8
Vlčnov
20
8
0
12
380 : 435
16
9
Zábřeh
20
6
1
13
429 : 499
13
10
Bohunice
20
3
2
15
436 : 534
8
11
Veselí n.M.
20
1
2
17
368 : 573
4
Tabulka střelců
Monika Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
184
Barbora Daníčková
HSK Bánov-Vlčnov
147
Kateřina Novotná
SHK Kunovice
142
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Daníčková
HSK Bánov-Vlčnov
55
Monika Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
54
Aneta Doležalová
HK Veselí n.M.
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Kristová
Tatran Bohunice
42
Petra Solařová
HSK Bánov-Vlčnov
38
Adriana Vystrčilová
HSK Bánov-Vlčnov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.