Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Rozpis soutěže
1.liga ženy
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Petr Novák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
9.5. 16:30
AA164
Dukla - Hranice
33 : 32
2.5. 10:00
AA157
Zubří - Karviná
23 : 24
5.4. 10:30
AA147
Dukla - Karviná
28 : 22
27.3. 17:00
AA173
Třeboň - Dvůr Králové
29 : 22
14.3. 10:30
AA139
Hranice - Lovosice
29 : 25
7.3. 11:00
AA127
Přerov - Jičín
31 : 26
27.2. 17:00
AA122
Třeboň - Karviná
19 : 32
20.2. 17:00
AA112
Plzeň - Zubří
21 : 29
10.2. 18:00
AA097
Dvůr Králové - Přerov
22 : 20
10.12. 18:00
AA089
Lovosice - Karviná
24 : 23
21.11. 19:00
AA062
Plzeň - Hranice
33 : 29
4.11. 18:00
AA038
Hranice - Dukla
31 : 34
17.10. 18:00
AA041
Kopřivnice - Frýdek-Místek
34 : 26
4.10. 10:30
AA026
Lovosice - Zubří
20 : 19
20.9. 10:30
AA014
Dukla - Karviná
17 : 26
13.9. 10:30
AA009
Dvůr Králové - Hranice
22 : 28
2.liga mužů SVČ
12.10. 18:00
AD036
Dukla j. - Chomutov
39 : 22
Český pohár mužů
20.12. 10:00
AN080
Dukla - Karviná
26 : 20
19.12. 15:00
AN078
Dukla - Lovosice
30 : 25
2.12. 18:00
AN077
Košutka A - Zubří
23 : 33
25.11. 17:00
AN067
Náchod - Lovosice
18 : 25
28.9. 15:30
AN038
Sez. Ústí - Brno
21 : 20
W.H.I.L.
17.4. 18:00
AP145
Trenčín - ŠKP Bratislava
27 : 31
20.3. 18:00
AP121
Olomouc - Michalovce
27 : 26
6.3. 15:00
AP114
Inter - ŠKP Bratislava
17 : 39
25.10. 15:00
AP030
Slavia - Šaľa
30 : 26
3.10. 18:00
AP023
J.Hradec - ŠKP Bratislava
19 : 25
12.9. 18:00
AP009
Šaľa - Inter
29 : 11
5.9. 18:00
AP001
J.Hradec - Michalovce
20 : 29
Český pohár žen
28.10. 14:00
AY023
Astra - Veselí n.M.
20 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
H.Brod - Zlín j.
22 : 34
video
online
Liberec - Olomouc j.
26 : 23
video
online
Cheb - Kobylisy
23 : 29
video
online
Poruba A - Most
24 : 32
video
online
Otrokovice - Slavia j.
33 : 29
video
online
Č.Budějovice - SVŠ Plzeň A
26 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Most
22
21
0
1
698 : 497
42
2
Poruba A
22
15
2
5
578 : 454
32
3
Zlín j.
22
14
0
8
609 : 548
28
4
SVŠ Plzeň A
22
12
2
8
571 : 551
26
5
Olomouc j.
22
12
1
9
593 : 561
25
6
Liberec
22
12
1
9
527 : 512
25
7
Slavia j.
22
12
0
10
568 : 545
24
8
Otrokovice
22
11
2
9
588 : 606
24
9
H.Brod
22
8
0
14
558 : 587
16
10
Kobylisy
22
7
0
15
524 : 567
14
11
Č.Budějovice
22
3
0
19
450 : 667
6
12
Cheb
22
1
0
21
477 : 646
2
Tabulka střelců
Hana Martinková
DHK Baník Most
174
Lucie Havlová
DHC SVŠ Plzeň
145
Martina Weisenbilderová
DHC Slavia Praha jun.
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Havlíčková
DHK Lokomotiva Liberec
40
Vladislava Novosádová
TJ Jiskra Otrokovice
39
Lucie Havlová
DHC SVŠ Plzeň
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Júlia Varhaníková
TJ Jiskra Otrokovice
46
Nicol Janikova
Sokol II Kobylisy
42
Kateřina Dvořáková
DHK Baník Most
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.