Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Petr Novák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
9.5. 16:30
AA164
Dukla - Hranice
33 : 32
2.5. 10:00
AA157
Zubří - Karviná
23 : 24
5.4. 10:30
AA147
Dukla - Karviná
28 : 22
27.3. 17:00
AA173
Třeboň - Dvůr Králové
29 : 22
14.3. 10:30
AA139
Hranice - Lovosice
29 : 25
7.3. 11:00
AA127
Přerov - Jičín
31 : 26
27.2. 17:00
AA122
Třeboň - Karviná
19 : 32
20.2. 17:00
AA112
Plzeň - Zubří
21 : 29
10.2. 18:00
AA097
Dvůr Králové - Přerov
22 : 20
10.12. 18:00
AA089
Lovosice - Karviná
24 : 23
21.11. 19:00
AA062
Plzeň - Hranice
33 : 29
4.11. 18:00
AA038
Hranice - Dukla
31 : 34
17.10. 18:00
AA041
Kopřivnice - Frýdek-Místek
34 : 26
4.10. 10:30
AA026
Lovosice - Zubří
20 : 19
20.9. 10:30
AA014
Dukla - Karviná
17 : 26
13.9. 10:30
AA009
Dvůr Králové - Hranice
22 : 28
2.liga mužů SVČ
12.10. 18:00
AD036
Dukla j. - Chomutov
39 : 22
Český pohár mužů
20.12. 10:00
AN080
Dukla - Karviná
26 : 20
19.12. 15:00
AN078
Dukla - Lovosice
30 : 25
2.12. 18:00
AN077
Košutka A - Zubří
23 : 33
25.11. 17:00
AN067
Náchod - Lovosice
18 : 25
28.9. 15:30
AN038
Sez. Ústí - Brno
21 : 20
W.H.I.L.
17.4. 18:00
AP145
Trenčín - ŠKP Bratislava
27 : 31
20.3. 18:00
AP121
Olomouc - Michalovce
27 : 26
6.3. 15:00
AP114
Inter - ŠKP Bratislava
17 : 39
25.10. 15:00
AP030
Slavia - Šaľa
30 : 26
3.10. 18:00
AP023
J.Hradec - ŠKP Bratislava
19 : 25
12.9. 18:00
AP009
Šaľa - Inter
29 : 11
5.9. 18:00
AP001
J.Hradec - Michalovce
20 : 29
Český pohár žen
28.10. 14:00
AY023
Astra - Veselí n.M.
20 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.