Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR starší žačky
Petr Novák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
9.5. 16:30
AA164
Dukla - Hranice
33 : 32
2.5. 10:00
AA157
Zubří - Karviná
23 : 24
5.4. 10:30
AA147
Dukla - Karviná
28 : 22
27.3. 17:00
AA173
Třeboň - Dvůr Králové
29 : 22
14.3. 10:30
AA139
Hranice - Lovosice
29 : 25
7.3. 11:00
AA127
Přerov - Jičín
31 : 26
27.2. 17:00
AA122
Třeboň - Karviná
19 : 32
20.2. 17:00
AA112
Plzeň - Zubří
21 : 29
10.2. 18:00
AA097
Dvůr Králové - Přerov
22 : 20
10.12. 18:00
AA089
Lovosice - Karviná
24 : 23
21.11. 19:00
AA062
Plzeň - Hranice
33 : 29
4.11. 18:00
AA038
Hranice - Dukla
31 : 34
17.10. 18:00
AA041
Kopřivnice - Frýdek-Místek
34 : 26
4.10. 10:30
AA026
Lovosice - Zubří
20 : 19
20.9. 10:30
AA014
Dukla - Karviná
17 : 26
13.9. 10:30
AA009
Dvůr Králové - Hranice
22 : 28
2.liga mužů SVČ
12.10. 18:00
AD036
Dukla j. - Chomutov
39 : 22
Český pohár mužů
20.12. 10:00
AN080
Dukla - Karviná
26 : 20
19.12. 15:00
AN078
Dukla - Lovosice
30 : 25
2.12. 18:00
AN077
Košutka A - Zubří
23 : 33
25.11. 17:00
AN067
Náchod - Lovosice
18 : 25
28.9. 15:30
AN038
Sez. Ústí - Brno
21 : 20
W.H.I.L.
17.4. 18:00
AP145
Trenčín - ŠKP Bratislava
27 : 31
20.3. 18:00
AP121
Olomouc - Michalovce
27 : 26
6.3. 15:00
AP114
Inter - ŠKP Bratislava
17 : 39
25.10. 15:00
AP030
Slavia - Šaľa
30 : 26
3.10. 18:00
AP023
J.Hradec - ŠKP Bratislava
19 : 25
12.9. 18:00
AP009
Šaľa - Inter
29 : 11
5.9. 18:00
AP001
J.Hradec - Michalovce
20 : 29
Český pohár žen
28.10. 14:00
AY023
Astra - Veselí n.M.
20 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
Mistrovství ČR starší žačky - výsledky
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
17 : 15
video
online
Veselí n.M. - HC Plzeň
18 : 18
video
online
Slavia - Písek
17 : 16
video
online
Zlín "A" - HC Plzeň
23 : 20
video
online
Zora Olomouc - Slavia
16 : 18
video
online
Písek - Veselí n.M.
16 : 13
video
online
HC Plzeň - Zora Olomouc
17 : 17
video
online
Písek - Zlín "A"
15 : 21
video
online
Veselí n.M. - Slavia
14 : 17
video
online
Písek - Zora Olomouc
19 : 17
video
online
Zlín "A" - Veselí n.M.
17 : 12
video
online
Slavia - HC Plzeň
20 : 18
video
online
Zora Olomouc - Veselí n.M.
23 : 19
video
online
HC Plzeň - Písek
19 : 14
video
online
Slavia - Zlín "A"
16 : 23
Tabulka střelců
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
33
Kateřina Slováková
HC Zlín
30
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
12
Eleni Eftimiadu
DHC Slavia Praha
11
Eva Levorová
HC Plzeň
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Vendula Fryčáková
DHK Zora Olomouc
10
Veronika Benešová
Sokol Písek
10
Andrea Vlachová
HC Plzeň
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.