Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Petr Novák
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1970
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
9.5. 16:30
AA164
Dukla - Hranice
33 : 32
2.5. 10:00
AA157
Zubří - Karviná
23 : 24
5.4. 10:30
AA147
Dukla - Karviná
28 : 22
27.3. 17:00
AA173
Třeboň - Dvůr Králové
29 : 22
14.3. 10:30
AA139
Hranice - Lovosice
29 : 25
7.3. 11:00
AA127
Přerov - Jičín
31 : 26
27.2. 17:00
AA122
Třeboň - Karviná
19 : 32
20.2. 17:00
AA112
Plzeň - Zubří
21 : 29
10.2. 18:00
AA097
Dvůr Králové - Přerov
22 : 20
10.12. 18:00
AA089
Lovosice - Karviná
24 : 23
21.11. 19:00
AA062
Plzeň - Hranice
33 : 29
4.11. 18:00
AA038
Hranice - Dukla
31 : 34
17.10. 18:00
AA041
Kopřivnice - Frýdek-Místek
34 : 26
4.10. 10:30
AA026
Lovosice - Zubří
20 : 19
20.9. 10:30
AA014
Dukla - Karviná
17 : 26
13.9. 10:30
AA009
Dvůr Králové - Hranice
22 : 28
2.liga mužů SVČ
12.10. 18:00
AD036
Dukla j. - Chomutov
39 : 22
Český pohár mužů
20.12. 10:00
AN080
Dukla - Karviná
26 : 20
19.12. 15:00
AN078
Dukla - Lovosice
30 : 25
2.12. 18:00
AN077
Košutka A - Zubří
23 : 33
25.11. 17:00
AN067
Náchod - Lovosice
18 : 25
28.9. 15:30
AN038
Sez. Ústí - Brno
21 : 20
W.H.I.L.
17.4. 18:00
AP145
Trenčín - ŠKP Bratislava
27 : 31
20.3. 18:00
AP121
Olomouc - Michalovce
27 : 26
6.3. 15:00
AP114
Inter - ŠKP Bratislava
17 : 39
25.10. 15:00
AP030
Slavia - Šaľa
30 : 26
3.10. 18:00
AP023
J.Hradec - ŠKP Bratislava
19 : 25
12.9. 18:00
AP009
Šaľa - Inter
29 : 11
5.9. 18:00
AP001
J.Hradec - Michalovce
20 : 29
Český pohár žen
28.10. 14:00
AY023
Astra - Veselí n.M.
20 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Olomouc
17 : 32
video
online
Měnín - Bohunice
11 : 43
video
online
Karviná - V. Meziříčí
29 : 30
video
online
Otrokovice B - Kunovice
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
14
0
2
445 : 332
28
2
Kunovice
16
12
0
4
472 : 373
24
3
V. Meziříčí
16
10
0
6
479 : 404
20
4
Karviná
16
9
0
7
490 : 413
18
5
Veselí n.M.
16
7
1
8
465 : 399
15
6
Bohunice
16
7
0
9
391 : 401
14
7
Poruba B
16
7
0
9
446 : 411
14
8
Otrokovice B
16
5
1
10
439 : 420
11
9
Měnín
16
0
0
16
218 : 692
0
Tabulka střelců
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
134
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
125
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
51
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
41
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
22
Radka Vidláková
TJ Sokol Velké Meziříčí
20
Jitka Šmídová
SK UP Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.