Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Filip Procházka
Mateřský klub
SK HC Tišnov
Rok narození
1984
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
8.5. 15:00
AE128
V. Meziříčí A - SK Kuřim A
27 : 29
24.4. 11:00
AE116
Maloměřice A - Juliánov A
31 : 25
10.4. 17:00
AE111
Ivančice - Telnice
32 : 31
28.3. 17:00
AE107
Bohunice A - Ivančice
31 : 27
20.3. 15:00
AE101
V. Meziříčí A - Hustopeče
24 : 27
7.3. 11:00
AE089
Maloměřice A - Telnice
41 : 27
21.2. 16:30
AE073
SK Kuřim A - H.Brod
28 : 23
14.11. 15:00
AE060
V. Meziříčí A - Juliánov A
30 : 25
8.11. 16:30
AE051
SK Kuřim A - Prostějov
27 : 26
24.10. 11:00
AE048
Maloměřice A - V. Meziříčí A
29 : 24
18.10. 10:30
AE041
Ivančice - Bohunice A
21 : 22
11.10. 17:00
AE034
Telnice - Juliánov A
33 : 30
27.9. 10:30
AE024
Hustopeče - Prostějov
37 : 19
20.9. 17:00
AE017
Juliánov A - Tišnov
30 : 26
12.9. 17:00
AE008
Ivančice - Juliánov A
34 : 24
6.9. 17:00
AE001
Telnice - H.Brod
25 : 32
1.liga starších dorostenců
28.3. 15:00
AG107
Bohunice - Kopřivnice
33 : 38
2.liga starších dorostenců M
24.4. 17:00
AI116
Maloměřice - V. Bystřice
34 : 30
7.3. 15:00
AI089
Maloměřice - Rožnov p/R
21 : 34
24.10. 15:00
AI048
Maloměřice - Hranice
29 : 32
1.liga mladších dorostenců M
24.4. 15:00
AK116
Maloměřice - V. Bystřice
19 : 29
7.3. 13:00
AK089
Maloměřice - Karviná
11 : 38
15.11. 12:30
AK055
N.Veselí - Frýdek-Místek
36 : 22
24.10. 13:00
AK048
Maloměřice - Hranice
26 : 31
Český pohár mužů
30.8. 15:00
AN022
Sokolnice - Maloměřice A
31 : 17
Žákovská liga starších žáků
12.12. 12:40
AO053
Ivančice - Lovosice A
17 : 20
12.12. 10:40
AO050
Olomouc - Lovosice A
13 : 20
12.12. 08:40
AO047
Ivančice - Olomouc
16 : 19
2.liga žen M
14.11. 13:00
AT041
V. Meziříčí - Karviná
35 : 26
1.liga mladších dorostenek M
14.11. 11:00
AX049
V. Meziříčí - Karviná
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.