Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Dalibor Pavlát
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
1.7.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZUBR Extraliga
28.4. 18:30
AA172
Jičín - Kopřivnice
32 : 23
23.4. 18:00
AA169
Lovosice - Plzeň
37 : 30
11.4. 17:00
AA177
Přerov - Dvůr Králové
31 : 23
13.3. 16:30
AA133
Dukla - Kopřivnice
32 : 21
6.3. 16:30
AA130
Dukla - Dvůr Králové
41 : 21
7.2. 11:00
AA091
Přerov - Dukla
28 : 32
6.2. 17:00
AA095
Třeboň - Plzeň
29 : 28
22.11. 10:30
AA063
Kopřivnice - Lovosice
29 : 24
8.11. 10:30
AA051
Plzeň - Dukla
22 : 22
25.10. 17:00
AA044
Frýdek-Místek - Dvůr Králové
33 : 28
25.10. 11:00
AA043
Přerov - Třeboň
23 : 25
21.10. 18:00
AA071
Kopřivnice - Hranice
25 : 25
19.9. 18:00
AA017
Jičín - Dvůr Králové
28 : 21
16.9. 18:00
AA118
Zubří - Kopřivnice
41 : 24
9.9. 19:00
AA003
Dukla - Třeboň
36 : 18
1.liga mužů
14.3. 16:30
AB091
N.Veselí - Kostelec A
27 : 26
2.liga mužů SVČ
24.4. 14:00
AD116
Chomutov - Most
38 : 22
1.liga starších dorostenců
14.3. 14:30
AG091
N.Veselí - Dukla
34 : 35
Český pohár mužů
25.11. 18:00
AN070
Dvůr Králové - Třeboň
24 : 26
17.11. 17:00
AN064
Most - Karviná
16 : 41
28.9. 18:00
AN034
Žatec - Košutka A
21 : 38
W.H.I.L.
10.4. 17:30
AP143
ŠKP Bratislava - Trenčín
36 : 23
27.2. 18:00
AP106
J.Hradec - Trenčín
22 : 33
17.1. 15:00
AP071
Slavia - Inter
38 : 16
14.11. 10:30
AP047
Písek - HC Zlín
33 : 28
1.liga žen
13.2. 15:00
AR071
Slavia j. - Č.Budějovice
36 : 19
10.10. 17:00
AR027
Č.Budějovice - Liberec
22 : 30
1.liga starších dorostenek
13.2. 13:00
AU071
Slavia - Č.Budějovice
41 : 9
10.10. 16:00
AU027
Č.Budějovice - J.Hradec
24 : 20
Severočeská liga muži
27.3. 15:00
DA048
Chemička "B" - Liberec
28 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.