Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Lucie Blažeková
Mateřský klub
TJ Radlice
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SVČ
6.9. 17:00
AD006
Most - TJ Sokol Bělá
35 : 18
5.9. 17:00
AD005
Jablonec A - Louny
39 : 29
Český pohár mužů
30.8. 17:00
AN006
Ml. Boleslav - Praha 4
19 : 28
Žákovská liga starších žáků
13.12. 16:40
AO030
D.Králové - Dukla 4
10 : 11
13.12. 16:05
AO029
Chodov - Č.Budějovice A
15 : 16
13.12. 14:20
AO026
Louny - Č.Budějovice A
17 : 18
13.12. 12:00
AO022
Louny - Kopřivnice A
13 : 17
13.12. 10:15
AO019
Kopřivnice A - Chodov
18 : 10
1.liga mladších dorostenek Č
14.10. 16:15
AW041
Slavia - S.Vršovice
35 : 17
Přebor Prahy mužů
18.4. 20:00
BA050
S.Vršovice B - L.Vršovice B
26 : 20
21.9. 20:45
BA019
Praha 4 "B" - Všenory
38 : 27
Přebor Prahy žen
17.6. 18:15
BB129
Praha 4 - Střešovice
15 : 21
6.6. 16:00
BB117
Mělník - Háje
8 : 26
25.5. 18:30
BB108
Astra B - S.Vršovice B
30 : 24
20.5. 18:15
BB102
Praha 4 - Mělník
14 : 14
18.4. 16:00
BB072
Háje - Astra C
19 : 18
Přebor Prahy starších žáků
27.4. 18:30
BC039
Úvaly - S.Vršovice
19 : 19
Přebor Prahy starších žákyň
25.5. 17:00
BD023
Astra - Slavia
6 : 22
4.9. 17:00
BD002
Slavia - S.Vršovice
28 : 7
Přebor Prahy mladších žákyň
7.10. 17:00
BF022
Háje "A" - Slavia
10 : 17
3.9. 17:00
BF003
Kobylisy II A - Slavia
12 : 16
Společná regionální liga
25.10. 12:30
CR040
S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
19 : 15
18.10. 18:00
CR035
L.Vršovice A - Sokol Úvaly
24 : 19
18.10. 16:00
CR031
S.Vršovice - Chodov B
20 : 23
Severočeská liga stž
5.9. 14:30
DG002
Jablonec - Lovosice A
21 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.