Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Tomáš Kučerka
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.2.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
13.3. 11:00
AI094
Frýdek-Místek - V. Bystřice
33 : 20
13.2. 10:30
AI068
Frýdek-Místek - Bystřice p.H.
40 : 16
8.11. 14:00
AI049
Hranice - Přerov
27 : 24
10.10. 10:00
AI033
Frýdek-Místek - Luhačovice
51 : 31
20.9. 14:00
AI016
Hranice - Zlín
31 : 28
1.liga mladších dorostenců M
13.3. 09:00
AK094
Frýdek-Místek - V. Bystřice
31 : 22
13.2. 08:30
AK068
Frýdek-Místek - Zubří
21 : 22
8.11. 12:30
AK049
Hranice - N.Veselí
32 : 25
10.10. 12:00
AK033
Frýdek-Místek - Brno
38 : 12
20.9. 12:30
AK016
Hranice - Zlín
29 : 21
5.9. 10:00
AK004
Ostrava - Maloměřice
35 : 24
Žákovská liga starších žáků
27.3. 15:24
AO174
Lovosice A - Talent A
15 : 24
27.3. 13:06
AO171
Talent A - Karviná A
12 : 29
27.3. 11:34
AO169
Karviná A - Lovosice A
28 : 14
27.3. 10:02
AO167
Lovosice A - Ostrava A
17 : 21
27.3. 08:30
AO165
Ostrava A - Talent A
24 : 16
1.liga mladších dorostenek M
18.4. 11:00
AX117
Poruba - Bohunice
26 : 30
20.3. 11:00
AX097
Zábřeh - Karviná
19 : 24
22.11. 14:00
AX058
Poruba - Vlčnov
21 : 19
3.10. 15:00
AX019
Karviná - Vlčnov
30 : 14
SML Muži
25.4. 14:30
NA117
Suchdol n/O - Nový Jičín
22 : 23
17.4. 11:00
NA111
Hlučín - Veselá "A"
17 : 23
27.9. 10:30
NA022
Krmelín - L.Zubří B
27 : 13
6.9. 14:00
NA007
Veselá "A" - Veselá "B"
42 : 18
SML Starší žáci - třída I
21.11. 11:00
NC049
F.-Místek A - Kopřivnice A
21 : 40
14.11. 10:30
NC047
Rožnov p/R - Zubří A
20 : 32
17.10. 12:30
NC027
Karviná A - Ostrava A
35 : 20
SML Starší žáci - třída II
29.5. 09:50
ND102
Vsetín - Ostrava B
36 : 27
28.3. 16:30
ND072
Hranice - Ostrava B
28 : 19
21.11. 09:40
ND049
F.-Místek B - Kopřivnice B
26 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.