Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Roman Zmeškal
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
8.5. 15:00
AE130
Prostějov - Tišnov
37 : 33
27.3. 15:00
AE104
Prostějov - V. Meziříčí A
22 : 26
18.10. 14:30
AE040
SK Kuřim A - Telnice
26 : 29
19.9. 15:00
AE014
Prostějov - Telnice
37 : 29
2.liga mužů SM
11.4. 10:30
AF112
Holešov - Zubří jun.
33 : 30
20.3. 15:00
AF097
Olomouc - Havířov
35 : 31
20.3. 12:30
AF100
V. Bystřice - Šumperk
28 : 26
28.2. 15:00
AF081
Házená Uničov - Trnávka
18 : 30
21.11. 16:00
AF064
Olomouc - Polanka A
34 : 30
11.10. 10:30
AF034
Šumperk - V. Bystřice
36 : 24
3.10. 11:00
AF028
V. Bystřice - Házená Uničov
25 : 18
13.9. 15:00
AF011
Házená Uničov - Polanka A
31 : 32
6.9. 10:30
AF001
Šumperk - Havířov
39 : 29
2.liga starších dorostenců M
21.3. 16:30
AI097
Olomouc - Přerov
27 : 29
20.3. 10:45
AI100
V. Bystřice - Rožnov p/R
23 : 28
22.11. 11:45
AI062
Luhačovice - Hranice
22 : 31
21.11. 14:00
AI064
Olomouc - Polanka
29 : 34
1.liga mladších dorostenců M
8.5. 17:00
AK130
Prostějov - Ostrava
30 : 28
27.3. 17:00
AK104
Prostějov - Hranice
25 : 31
20.3. 09:00
AK100
V. Bystřice - Karviná
16 : 38
4.10. 13:00
AK028
V. Bystřice - Frýdek-Místek
24 : 26
19.9. 17:00
AK014
Prostějov - Karviná
23 : 53
Žákovská liga starších žáků
6.3. 17:50
AO154
Náchod "A" - Talent A
17 : 15
6.3. 13:10
AO147
Lovosice A - Náchod "A"
19 : 14
6.3. 12:30
AO146
Zubří A - Olomouc
19 : 14
6.3. 09:10
AO141
Lovosice A - Zubří A
11 : 13
6.3. 08:30
AO140
Olomouc - Talent A
5 : 17
1.liga mladších dorostenek M
13.3. 13:00
AX095
Kunovice - Bohunice
37 : 21
1.11. 11:00
AX041
Vlčnov - Olomouc
8 : 24
Žákovská liga starších žaček
13.2. 15:50
AZ045
Zlín "A" - Zlín "B"
25 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.