Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
Skupina Q
Skupina R
Mistrovství ČR starších žaček
Michael Haramul
Mateřský klub
I.HC WENDY Mělník
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
16.10.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
12.9. 17:00
AE007
H.Brod - SK Kuřim A
36 : 22
2.liga starších dorostenců Č
24.4. 11:00
AH120
Náchod - L.Vršovice
31 : 21
21.2. 16:00
AH078
Chrudim - Liberec
36 : 27
15.11. 14:30
AH060
Chodov - Most
29 : 21
1.liga mladších dorostenců Č
8.5. 13:00
AJ127
HC Plzeň - Jičín
22 : 43
24.4. 14:00
AJ120
Náchod - Třeboň
36 : 14
15.11. 12:30
AJ060
S.Vršovice - Jičín
26 : 33
10.10. 14:00
AJ033
Náchod - Loko Plzeň
28 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
11.4. 10:30
AL039
D.Králové - Č.Budějovice
28 : 31
10.10. 11:00
AL021
Náchod B - D.Králové
27 : 24
Český pohár mužů
29.8. 17:00
AN010
Kutná Hora - Pardubice
25 : 19
2.liga žen Č
1.5. 16:15
AS089
Strakonice - Kobylisy
22 : 20
7.3. 11:00
AS051
Milevsko - S.Vršovice
16 : 28
4.10. 14:30
AS016
S.Vršovice - Ústí n.L.
20 : 24
1.liga starších dorostenek
14.3. 15:00
AU093
J.Hradec - Č.Budějovice
21 : 24
2.liga starších dorostenek
18.4. 14:00
AV047
Chrudim - VŠ Plzeň
19 : 20
28.3. 15:00
AV041
Astra - Tachov
33 : 18
25.10. 14:00
AV017
Chrudim - VŠ Plzeň
28 : 19
4.10. 16:30
AV010
S.Vršovice - Chrudim
30 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
14.3. 13:00
AW093
J.Hradec - Háje
19 : 30
15.11. 10:30
AW049
Háje - H.Brod
19 : 32
3.10. 12:30
AW022
S.Vršovice - Háje
22 : 18
Mistrovství ČR starších žaček
6.6. 08:30
AZA010
Písek - Zora Olomouc
19 : 17
5.6. 15:45
AZA008
Písek - Zlín "A"
15 : 21
5.6. 12:45
AZA005
Zora Olomouc - Slavia
16 : 18
5.6. 09:30
AZA002
Veselí n.M. - HC Plzeň
18 : 18
Přebor Prahy žen
20.6. 14:00
BB130
Mělník - S.Vršovice B
13 : 15
17.4. 12:30
BB075
Kobylisy II C - S.Vršovice B
20 : 17
4.11. 19:15
BB051
Háje - Mělník
25 : 12
Společná regionální liga
2.5. 17:00
CR064
Sokol Úvaly - Zruč n.S.
29 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
Kobylisy II - Zlín "A"
14 : 18
video
online
Veselí n.M. - HC Plzeň
15 : 24
video
online
Veselí n.M. - Kobylisy II
20 : 18
video
online
HC Plzeň - Zlín "A"
21 : 24
video
online
Zlín "A" - Veselí n.M.
23 : 20
video
online
Kobylisy II - HC Plzeň
18 : 26
Tabulka střelců
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
112
Markéta Jeřábková
HC Plzeň
99
Gabriela Nygrýnová
HC Zlín
98
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Jůzlová
Jiskra Havl. Brod
28
Anna Balážová
HK Veselí n.M.
24
Eleni Eftimiadu
DHC Slavia Praha
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Matoušková
Sokol Kobylisy II
24
Kristýna Kubišová
DHC Slavia Praha
18
Klára Melková
DHC Plzeň A
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.