Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo -osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Luboš Pavlíček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
15.5. 17:30
AF127
Havířov - V. Bystřice
25 : 24
2.5. 15:00
AF122
Paskov A - Šumperk
23 : 30
27.3. 18:00
AF108
Paskov A - Olomouc
36 : 21
14.3. 17:00
AF092
Zubří jun. - Trnávka
36 : 25
6.3. 18:00
AF089
Trnávka - Šumperk
26 : 32
27.2. 18:00
AF082
Paskov A - Vsetín
24 : 35
20.2. 16:00
AF076
Trnávka - Paskov A
40 : 21
8.11. 17:00
AF052
L.Zubří A - Zubří jun.
32 : 35
26.9. 17:30
AF019
Havířov - L.Zubří A
31 : 34
20.9. 10:30
AF015
Trnávka - Házená Uničov
31 : 19
1.liga starších dorostenců
10.4. 15:00
AG110
Ostrava - Bohunice
31 : 27
14.3. 15:00
AG092
Zubří - Lovosice
50 : 18
13.2. 16:15
AG071
Kopřivnice - Vsetín
53 : 21
22.11. 13:00
AG063
Kopřivnice - Lovosice
34 : 29
12.9. 16:00
AG008
Kopřivnice - Jičín
14 : 26
2.liga starších dorostenců M
24.4. 13:45
AI119
Rožnov p/R - Olomouc
36 : 23
6.9. 14:00
AI005
Hranice - Litovel
26 : 20
1.liga mladších dorostenců M
10.4. 13:00
AK110
Ostrava - Frýdek-Místek
36 : 23
14.3. 13:00
AK092
Zubří - Maloměřice
38 : 14
13.2. 18:00
AK071
Kopřivnice - Hranice
32 : 24
12.9. 14:00
AK008
Kopřivnice - V. Bystřice
34 : 26
6.9. 12:30
AK005
Hranice - Kopřivnice
23 : 32
Žákovská liga starších žáků
13.12. 16:00
AO043
Ostrava A - Jablonec
17 : 12
13.12. 14:00
AO040
Ostrava A - Strakonice A
19 : 11
13.12. 12:00
AO037
Jablonec - Rožnov p/R
11 : 17
13.12. 10:00
AO034
Rožnov p/R - Strakonice A
19 : 16
13.12. 08:00
AO031
Rožnov p/R - Ostrava A
6 : 21
2.liga žen M
7.3. 09:00
AT054
Poruba B - Olomouc
22 : 24
11.10. 15:00
AT021
Poruba B - Karviná
22 : 27
1.liga mladších dorostenek M
7.3. 15:00
AX090
Poruba - Otrokovice
30 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
6.kolo - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
23 : 30
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
26
Iveta Luzumová
Sokol Písek
24
Hana Hublová
TJ Sokol Velké Meziříčí
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
9
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
6
Iveta Luzumová
Sokol Písek
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lenka Dohnalová
Astra Praha
14
Petra Křížová
Lokomotiva České Budějovice
8
Petra Ždánská
Tatran Bohunice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.