Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Luboš Pavlíček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mladších dorostenek M
11.10. 17:00
AX025
Poruba - Karviná
25 : 23
Mistrovství ČR starších žaček
6.6. 13:30
AZA015
Slavia - Zlín "A"
16 : 23
6.6. 09:30
AZA011
Zlín "A" - Veselí n.M.
17 : 12
5.6. 14:45
AZA007
HC Plzeň - Zora Olomouc
17 : 17
5.6. 11:45
AZA004
Zlín "A" - HC Plzeň
23 : 20
5.6. 08:30
AZA001
Zlín "A" - Zora Olomouc
17 : 15
SML Muži
23.5. 15:00
NA145
Veselá "A" - Klimkovice
24 : 21
23.5. 13:00
NA144
Veselá "B" - Rožnov p/R
13 : 35
1.5. 16:00
NA125
Paskov B - Veselá "B"
40 : 22
27.3. 16:00
NA095
Paskov B - Krnov
28 : 25
18.10. 13:00
NA047
Veselá "B" - Nový Jičín
16 : 18
SML Dorostenci
24.4. 10:00
NB041
Rožnov p/R - Trnávka
32 : 24
SML Starší žáci - třída I
25.10. 08:00
NC033
Zubří A - Kopřivnice A
21 : 26
SML Starší žáci - třída II
25.10. 10:30
ND033
Zubří B - Kopřivnice B
26 : 16
6.9. 16:30
ND003
Hranice - Karviná B
25 : 28
SML Mladší žáci - třída I
24.4. 12:00
NE084
Rožnov A - F.-Místek A
11 : 20
25.10. 09:30
NE033
Zubří A - Kopřivnice A
19 : 13
SML Mladší žáci - třída II
1.5. 14:00
NF095
Paskov - Orlová
18 : 19
27.3. 14:00
NF069
Paskov - Hranice
9 : 25
6.9. 15:30
NF003
Hranice - Paskov
29 : 5
SML Mladší žákyně
11.4. 13:00
NK7
Hrabůvka B - Poruba
3 : 3
11.4. 13:00
NK8
Hrabůvka B - Opava
5 : 8
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.