Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Tomáš Padevět
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
1.5. 17:00
AC122
Třeboň B - Bohemians
25 : 22
11.4. 16:30
AC112
Loko Plzeň j. - Strakonice
36 : 22
28.2. 16:30
AC079
Praha 4 - Strakonice
32 : 17
13.9. 10:30
AC008
Sez. Ústí - VŠ Plzeň A
28 : 18
2.liga mužů SVČ
8.5. 17:00
AD128
Jablonec A - TJ Sokol Bělá
33 : 21
27.3. 19:00
AD103
Ústí n.L. - Chomutov
34 : 24
21.3. 17:00
AD100
Most - Slavia
35 : 32
3.3. 19:00
AD085
Louny - Ústí n.L.
30 : 25
13.2. 17:00
AD072
TJ Sokol Bělá - Most
28 : 26
15.11. 17:00
AD060
Most - Jablonec A
28 : 28
8.11. 17:00
AD054
Hr.Králové - Kolín
23 : 25
2.liga mužů JM
25.10. 17:00
AE043
H.Brod - Zlín A
27 : 24
1.liga starších dorostenců
1.5. 13:00
AG122
Třeboň - Karviná
29 : 33
20.2. 15:00
AG076
Lovosice - Třeboň
25 : 33
4.10. 13:30
AG026
Lovosice - Zubří
23 : 39
2.liga starších dorostenců Č
21.3. 15:00
AH100
Most - Liberec
26 : 32
1.liga mladších dorostenců Č
1.5. 15:00
AJ122
Třeboň - Liberec
27 : 20
11.4. 15:00
AJ112
Loko Plzeň - Strakonice
35 : 27
6.3. 14:30
AJ085
Louny - HC Plzeň
26 : 25
20.2. 13:00
AJ076
Lovosice - Třeboň
30 : 21
21.11. 16:00
AJ061
Jičín - HC Plzeň
39 : 25
4.10. 15:30
AJ026
Lovosice - Strakonice
29 : 35
5.9. 14:30
AJ002
Strakonice - Náchod
20 : 19
2.liga žen Č
17.4. 18:15
AS080
HC Plzeň - Kobylisy
35 : 23
20.9. 14:00
AS013
Pardubice - HC Plzeň
25 : 23
5.9. 16:15
AS002
Strakonice - HC Plzeň
16 : 21
1.liga mladších dorostenek Č
17.4. 16:30
AW116
HC Plzeň - Pardubice
32 : 14
20.9. 11:20
AW017
Pardubice - Most
20 : 10
Severočeská liga stž
8.5. 14:30
DG048
Jablonec - Liberec
41 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.