Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Radek Martiník
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2011
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
11.4. 10:30
AB132
Karviná j. - Náchod
32 : 26
10.4. 17:00
AB112
Brno - Bystřice A
39 : 38
14.3. 13:00
AB093
Karviná j. - Chodov
36 : 24
27.2. 17:00
AB084
Brno - Litovel
40 : 29
21.2. 10:30
AB077
Kostelec A - Náchod
27 : 24
15.11. 15:00
AB056
Karviná j. - Košutka A
24 : 24
25.10. 17:00
AB048
Napajedla A - Chodov
26 : 28
17.10. 17:00
AB040
Brno - Karviná j.
33 : 21
27.9. 10:30
AB024
Bystřice A - Kostelec A
35 : 27
19.9. 17:00
AB015
Napajedla A - Náchod
34 : 33
12.9. 17:00
AB008
Litovel - Jičín
28 : 24
2.liga mužů SM
7.11. 18:00
AF054
Paskov A - Házená Uničov
32 : 20
3.10. 13:30
AF027
Vsetín - Šumperk
26 : 29
1.liga starších dorostenců
1.5. 15:00
AG123
Ostrava - Zubří
25 : 41
25.4. 15:00
AG119
Karviná - Ostrava
44 : 28
17.3. 16:15
AG104
Vsetín - Dukla
17 : 48
3.10. 11:30
AG027
Vsetín - Karviná
20 : 53
2.liga starších dorostenců M
27.9. 12:30
AI024
Bystřice p.H. - Polanka
22 : 28
12.9. 14:45
AI008
Litovel - V. Bystřice
25 : 24
1.liga mladších dorostenců M
1.5. 13:00
AK123
Ostrava - Zubří
18 : 29
25.4. 17:00
AK119
Karviná - Ostrava
43 : 24
10.4. 15:00
AK112
Brno - Zubří
18 : 42
17.10. 15:00
AK040
Brno - Karviná
13 : 35
Český pohár mužů
25.9. 18:30
AN047
Paskov A - Karviná j.
17 : 35
Žákovská liga starších žáků
17.4. 15:00
AO185
Jablonec - N. Veselí
21 : 24
17.4. 12:30
AO183
N. Veselí - Karviná A
11 : 33
17.4. 10:00
AO181
Karviná A - Jablonec
34 : 13
1.liga žen
18.4. 14:30
AR120
Olomouc j. - Kobylisy
39 : 28
21.3. 15:00
AR102
Otrokovice - Poruba A
23 : 23
7.3. 15:00
AR087
Zlín j. - Kobylisy
30 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.