Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Otakar Bujnoch
Mateřský klub
SK Žeravice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
7.3. 17:00
AE087
Juliánov A - Zlín A
31 : 22
1.liga starších dorostenců
25.10. 14:30
AG043
N.Veselí - Třeboň
35 : 27
1.liga mladších dorostenců M
25.10. 12:30
AK043
N.Veselí - Zlín
36 : 25
Žákovská liga starších žáků
12.12. 17:20
AO060
Lovosice A - Zubří A
21 : 24
12.12. 15:20
AO057
N. Veselí - Lovosice A
21 : 16
2.liga žen M
1.5. 15:00
AT087
Měnín - Bohunice
11 : 43
24.4. 13:00
AT085
V. Meziříčí - Měnín
45 : 9
10.4. 17:00
AT073
Bohunice - Veselí n.M.
26 : 18
20.3. 13:00
AT063
V. Meziříčí - Olomouc
26 : 30
6.3. 15:00
AT053
Měnín - Kunovice
14 : 43
7.11. 11:45
AT037
Veselí n.M. - Kunovice
18 : 29
1.liga starších dorostenek
14.11. 16:30
AU053
Spartak Třebíč - J.Hradec
23 : 22
1.liga mladších dorostenek M
21.4. 18:00
AX122
Kunovice - Veselí n.M.
22 : 22
11.4. 13:00
AX111
Vlčnov - Veselí n.M.
24 : 18
10.4. 15:00
AX112
Bohunice - Otrokovice
25 : 25
20.3. 11:00
AX101
V. Meziříčí - Otrokovice
24 : 28
20.2. 15:00
AX073
Bohunice - Karviná
14 : 22
28.11. 15:00
AX062
Bohunice - V. Meziříčí
23 : 26
7.11. 10:00
AX045
Veselí n.M. - Vlčnov
11 : 18
Jihomoravská liga play out
30.5. 11:00
LAO022
Hostěrádky - SK Kuřim B
16 : 27
2.5. 11:00
LAO011
Bystřice n.P. - SHC Maloměřice B
21 : 27
Jihomoravská liga play off
29.5. 17:00
LAP038
Třešť - V. Meziříčí B
31 : 23
29.5. 16:00
LAP039
D. Cerekev - Sokolnice
29 : 30
24.4. 15:00
LAP017
V. Meziříčí B - Újezd u Brna
34 : 31
Jihomoravská liga A
24.10. 17:00
LA1029
Třešť - Bystřice n.P.
34 : 27
Divize dorostenců
29.5. 14:00
LC052
D. Cerekev - Třešť
29 : 18
24.10. 15:15
LC016
Třešť - Juliánov
35 : 28
Play off starších žáků
20.3. 09:15
LFP003
V. Meziříčí - Bohunice
31 : 32
Divize starších žáků A
25.10. 10:30
LF1029
N. Veselí - Telnice
35 : 18
Divize žákyň
2.5. 09:30
LG064
Bystřice n.P. - Bohunice st.
10 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.