Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Petr Samek
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
9.5. 10:30
AB131
Bystřice A - Košutka A
41 : 27
1.5. 17:00
AB125
Brno - Napajedla A
36 : 32
28.3. 15:00
AB106
Karviná j. - Brno
29 : 33
6.3. 17:00
AB085
Litovel - N.Veselí
29 : 25
21.2. 10:30
AB078
Bystřice A - Karviná j.
34 : 31
22.11. 11:00
AB063
Litovel - Napajedla A
33 : 26
7.11. 17:00
AB051
Brno - Kostelec A
26 : 26
18.10. 17:00
AB037
Napajedla A - N.Veselí
26 : 27
11.10. 10:30
AB035
Bystřice A - Chodov
31 : 32
13.9. 13:00
AB012
Karviná j. - Bystřice A
28 : 26
6.9. 13:00
AB001
Karviná j. - N.Veselí
31 : 16
5.9. 10:30
AB003
Kostelec A - Košutka A
24 : 22
2.liga mužů SM
10.10. 16:00
AF036
Polanka A - Trnávka
40 : 26
2.liga starších dorostenců M
9.5. 12:30
AI131
Bystřice p.H. - Zlín
22 : 31
6.3. 14:45
AI085
Litovel - Přerov
33 : 24
21.2. 12:30
AI078
Bystřice p.H. - Rožnov p/R
21 : 32
22.11. 09:00
AI063
Litovel - Maloměřice
28 : 34
11.10. 12:30
AI035
Bystřice p.H. - Hranice
20 : 29
10.10. 14:00
AI036
Polanka - Maloměřice
32 : 25
1.liga mladších dorostenců M
1.5. 15:00
AK125
Brno - Maloměřice
27 : 37
Český pohár mužů
25.11. 18:00
AN066
Frýdek-Místek - Zubří
17 : 47
1.liga žen
25.4. 14:30
AR121
Olomouc j. - H.Brod
34 : 33
28.2. 14:30
AR081
Olomouc j. - Otrokovice
30 : 34
15.11. 11:00
AR050
Zlín j. - Otrokovice
22 : 32
20.9. 15:00
AR015
Otrokovice - Olomouc j.
22 : 33
2.liga žen M
20.9. 17:00
AT011
Otrokovice B - Karviná
20 : 22
1.liga starších dorostenek
25.4. 12:30
AU121
Olomouc - H.Brod
33 : 21
28.2. 12:30
AU081
Olomouc - HC Plzeň
16 : 27
15.11. 13:00
AU050
Zlín - HC Plzeň
24 : 25
1.liga mladších dorostenek M
25.4. 16:30
AX121
Olomouc - Karviná
43 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.