Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Rozpis soutěže
základní
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Hana Hofmanová
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1976
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.6.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
13.3. 11:00
AH093
Liberec - Chodov
26 : 26
28.2. 15:00
AH082
L.Vršovice - Chodov
18 : 24
8.11. 15:00
AH054
L.Vršovice - Náchod
19 : 32
13.9. 16:30
AH012
Liberec - Chrudim
28 : 27
1.liga mladších dorostenců Č
13.3. 09:00
AJ093
Liberec - S.Vršovice
23 : 30
6.3. 14:30
AJ085
Louny - HC Plzeň
26 : 25
13.9. 14:30
AJ012
Liberec - Strakonice
21 : 34
2.liga mladších dorostenců Č
9.5. 12:00
AL055
Kutná Hora - Ústí n.L.
33 : 12
25.4. 12:00
AL046
Kutná Hora - Č.Budějovice
26 : 24
2.liga žen Č
2.5. 15:00
AS088
Písek - Ústí n.L.
28 : 27
10.4. 17:00
AS072
Ústí n.L. - HC Plzeň
20 : 35
14.11. 17:00
AS043
Ústí n.L. - Písek
18 : 18
25.10. 15:00
AS028
Astra - Milevsko
35 : 16
10.10. 17:00
AS025
Ústí n.L. - Kobylisy
24 : 19
3.10. 17:00
AS019
Astra - Pardubice
25 : 18
2.liga starších dorostenek
22.11. 17:00
AV030
Astra - Chrudim
26 : 21
3.10. 15:00
AV011
Astra - Tachov
23 : 28
1.liga mladších dorostenek Č
2.5. 13:00
AW130
Písek - Most
25 : 10
Přebor Prahy starších žáků
22.4. 18:30
BC034
Chodov - Úvaly
26 : 21
20.10. 19:00
BC029
Dukla 6 - Úvaly
31 : 25
Přebor Prahy mladších žákyň
26.5. 17:00
BF050
Slavia - Háje "A"
15 : 10
18.5. 16:30
BF048
Háje "B" - Slavia
2 : 17
Společná regionální liga
16.5. 17:00
CR073
Sokol Úvaly - Wendy Mělník
22 : 23
9.5. 10:30
CR069
Kutná Hora - Sokol Úvaly
27 : 20
25.4. 10:30
CR061
Kutná Hora - Ž. Brod
30 : 23
Severočeská liga stž
14.11. 15:00
DG027
Tygři UL - Louny
30 : 21
Severočeská liga mlž
10.4. 15:00
DI053
Děčín - Chomutov
8 : 25
Severočeská liga mlžky
14.11. 13:00
DJ028
Spartak UL - TJ Sokol Bělá
13 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Olomouc
14 : 44
video
online
V. Meziříčí - Bohunice
28 : 20
video
online
Karviná - Zlín
26 : 31
video
online
Poruba - Zábřeh
37 : 27
video
online
Otrokovice - Kunovice
26 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
20
19
1
0
588 : 337
39
2
Zlín
20
17
1
2
549 : 424
35
3
Kunovice
20
14
1
5
555 : 455
29
4
Poruba
20
11
1
8
521 : 510
23
5
V. Meziříčí
20
10
0
10
486 : 494
20
6
Otrokovice
20
7
3
10
472 : 514
17
7
Karviná
20
8
0
12
455 : 464
16
8
Vlčnov
20
8
0
12
380 : 435
16
9
Zábřeh
20
6
1
13
429 : 499
13
10
Bohunice
20
3
2
15
436 : 534
8
11
Veselí n.M.
20
1
2
17
368 : 573
4
Tabulka střelců
Monika Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
184
Barbora Daníčková
HSK Bánov-Vlčnov
147
Kateřina Novotná
SHK Kunovice
142
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Daníčková
HSK Bánov-Vlčnov
55
Monika Kratochvílová
TJ Sokol Velké Meziříčí
54
Aneta Doležalová
HK Veselí n.M.
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Kristová
Tatran Bohunice
42
Petra Solařová
HSK Bánov-Vlčnov
38
Adriana Vystrčilová
HSK Bánov-Vlčnov
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.