Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Rozpis soutěže 2.liga starších dorostenek
podzim - 1. kolo
6.9.2009
15:00
AV001
Astra Praha
-
Sokol Vršovice
Richard Menšík
,
Miloš Fogl
,
6.9.2009
14:00
AV002
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Sokol Chrudim
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
6.9.2009
13:00
AV003
Sokol Písek
-
TJ Slavoj Strojplast Tachov
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
podzim - 2. kolo
12.9.2009
16:30
AV004
Sokol Vršovice
-
TJ Slavoj Strojplast Tachov
Kamil Navrátil
,
13.9.2009
14:00
AV005
TJ Sokol Chrudim
-
Sokol Písek
Jiří Studecký
,
Jiří Melka
,
13.9.2009
15:00
AV006
Astra Praha
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Pavel Blanar
,
Jan Radosta
,
podzim - 3. kolo
20.9.2009
14:00
AV007
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Sokol Vršovice
Lukáš Moravec
,
Jiří Dolejší
,
20.9.2009
13:00
AV008
Sokol Písek
-
Astra Praha
Jaroslav Průžek
,
Vilém Novotný
,
19.9.2009
10:00
AV009
TJ Slavoj Strojplast Tachov
-
TJ Sokol Chrudim
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
podzim - 4. kolo
4.10.2009
16:30
AV010
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Chrudim
Jan Opata
,
Michael Haramul
,
3.10.2009
15:00
AV011
Astra Praha
-
TJ Slavoj Strojplast Tachov
Hana Hofmanová
,
Petra Hloušková
,
4.10.2009
14:00
AV012
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Sokol Písek
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
podzim - 5. kolo
11.10.2009
13:00
AV013
Sokol Písek
-
Sokol Vršovice
Jaroslav Průžek
,
Vilém Novotný
,
10.10.2009
10:00
AV014
TJ Slavoj Strojplast Tachov
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Marta Sovová
,
Gabriela Říhová
,
11.10.2009
14:00
AV015
TJ Sokol Chrudim
-
Astra Praha
Aleš Podzimek
,
Jaromír Halíř
,
podzim - 6. kolo
25.10.2009
16:30
AV016
Sokol Vršovice
-
Astra Praha
Radomír Bartušek
,
Jiří Dolejší
,
25.10.2009
14:00
AV017
TJ Sokol Chrudim
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
24.10.2009
10:00
AV018
TJ Slavoj Strojplast Tachov
-
Sokol Písek
podzim - 7. kolo
31.10.2009
10:00
AV019
TJ Slavoj Strojplast Tachov
-
Sokol Vršovice
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
31.10.2009
12:00
AV020
Sokol Písek
-
TJ Sokol Chrudim
Filip Barták
,
Lukáš Veselý
,
1.11.2009
17:00
AV021
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Astra Praha
Gabriela Říhová
,
Marta Sovová
,
podzim - 8. kolo
8.11.2009
13:00
AV022
Sokol Vršovice
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jaroslav Průžek
,
Vilém Novotný
,
7.11.2009
15:00
AV023
Astra Praha
-
Sokol Písek
Martin Polák
,
Josef Kokoška
,
8.11.2009
14:00
AV024
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Slavoj Strojplast Tachov
Milan Illmann
,
Zdeněk Tůma
,
podzim - 9. kolo
15.11.2009
14:00
AV025
TJ Sokol Chrudim
-
Sokol Vršovice
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
14.11.2009
10:00
AV026
TJ Slavoj Strojplast Tachov
-
Astra Praha
Martin Hart
,
Miroslav Matis
,
15.11.2009
15:00
AV027
Sokol Písek
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Obořil
,
podzim - 10. kolo
22.11.2009
12:30
AV028
Sokol Vršovice
-
Sokol Písek
Petr Olexa
,
Martin Hart
,
22.11.2009
14:00
AV029
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Slavoj Strojplast Tachov
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
22.11.2009
17:00
AV030
Astra Praha
-
TJ Sokol Chrudim
Hana Hofmanová
,
jaro - 11. kolo
17.3.2010
18:30
AV031
Astra Praha
-
Sokol Vršovice
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
7.3.2010
14:00
AV032
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Sokol Chrudim
Jaroslav Artl
,
Jiří Větrovský
,
7.3.2010
13:00
AV033
Sokol Písek
-
TJ Slavoj Strojplast Tachov
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
jaro - 12. kolo
14.3.2010
13:00
AV034
Sokol Vršovice
-
TJ Slavoj Strojplast Tachov
Radomír Bartušek
,
Jiří Dolejší
,
14.3.2010
14:00
AV035
TJ Sokol Chrudim
-
Sokol Písek
Jiří Studecký
,
Jiří Melka
,
14.3.2010
13:00
AV036
Astra Praha
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
jaro - 13. kolo
20.3.2010
12:30
AV037
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Sokol Vršovice
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
20.3.2010
17:00
AV038
Sokol Písek
-
Astra Praha
Jiří Studecký
,
Jiří Melka
,
25.4.2010
09:00
AV039
TJ Slavoj Strojplast Tachov
-
TJ Sokol Chrudim
Václav Zelenka
,
Michal Nezbeda
,
jaro - 14. kolo
28.3.2010
11:00
AV040
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Chrudim
Filip Barták
,
Karel Hladký
,
28.3.2010
15:00
AV041
Astra Praha
-
TJ Slavoj Strojplast Tachov
28.3.2010
17:00
AV042
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Sokol Písek
Miroslav Matis
,
Martin Hart
,
jaro - 15. kolo
10.4.2010
16:00
AV043
Sokol Písek
-
Sokol Vršovice
Jiří Studecký
,
Jiří Melka
,
10.4.2010
16:00
AV044
TJ Slavoj Strojplast Tachov
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Václav Zelenka
,
Michal Nezbeda
,
11.4.2010
14:00
AV045
TJ Sokol Chrudim
-
Astra Praha
Jaroslav Průžek
,
Vilém Novotný
,
jaro - 16. kolo
17.4.2010
11:00
AV046
Sokol Vršovice
-
Astra Praha
Richard Menšík
,
18.4.2010
14:00
AV047
TJ Sokol Chrudim
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jan Opata
,
Michael Haramul
,
17.4.2010
10:00
AV048
TJ Slavoj Strojplast Tachov
-
Sokol Písek
Josef Kokoška
,
Martin Polák
,
jaro - 17. kolo
25.4.2010
14:30
AV049
TJ Slavoj Strojplast Tachov
-
Sokol Vršovice
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
24.4.2010
16:00
AV050
Sokol Písek
-
TJ Sokol Chrudim
Karel Hladký
,
Filip Barták
,
25.4.2010
17:00
AV051
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Astra Praha
Pavel Rutta
,
Jiří Hosnedl
,
jaro - 18. kolo
2.5.2010
09:00
AV052
Sokol Vršovice
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Miroslav Matis
,
Martin Hart
,
2.5.2010
14:00
AV053
Astra Praha
-
Sokol Písek
Pavel Blanar
,
Jan Radosta
,
2.5.2010
14:00
AV054
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Slavoj Strojplast Tachov
Jiří Melka
,
Jiří Studecký
,
jaro - 19. kolo
9.5.2010
14:00
AV055
TJ Sokol Chrudim
-
Sokol Vršovice
Jiří Dolejší
,
Radomír Bartušek
,
8.5.2010
10:00
AV056
TJ Slavoj Strojplast Tachov
-
Astra Praha
Tomáš Měšťánek
,
Martin Vimr
,
9.5.2010
15:00
AV057
Sokol Písek
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Štěpán Kahoun
,
Tomáš Procházka
,
jaro - 20. kolo
16.5.2010
15:30
AV058
Sokol Vršovice
-
Sokol Písek
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
16.5.2010
16:00
AV059
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Slavoj Strojplast Tachov
Jiří Motl
,
Jaroslav Lorenc
,
16.5.2010
15:00
AV060
Astra Praha
-
TJ Sokol Chrudim
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.