Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Petra Sedláčková
Post
Mateřský klub
DHC SVŠ Plzeň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1978
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
116
Starty
1.liga žen
02.05. [AR128]
Č.Budějovice - SVŠ Plzeň A
26 : 31
10 branek
24.04. [AR125]
SVŠ Plzeň A - Otrokovice
24 : 23
4 branek
18.04. [AR117]
Poruba A - SVŠ Plzeň A
22 : 22
5 branek
10.04. [AR112]
SVŠ Plzeň A - Cheb
29 : 15
7 branek
21.03. [AR099]
Olomouc j. - SVŠ Plzeň A
26 : 26
7 branek
14.03. [AR095]
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
22 : 24
3 branek
06.03. [AR086]
SVŠ Plzeň A - Most
17 : 22
1 branek
28.02. [AR084]
Slavia j. - SVŠ Plzeň A
31 : 23
5 branek
20.02. [AR073]
SVŠ Plzeň A - H.Brod
28 : 22
6 branek
13.02. [AR072]
SVŠ Plzeň A - Zlín j.
26 : 20
1 branek
06.02. [AR106]
Liberec - SVŠ Plzeň A
29 : 23
3 branek
28.11. [AR062]
SVŠ Plzeň A - Č.Budějovice
27 : 23
7 branek
21.11. [AR059]
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
20 : 30
6 branek
14.11. [AR051]
SVŠ Plzeň A - Poruba A
26 : 32
4 branek
07.11. [AR046]
Cheb - SVŠ Plzeň A
23 : 27
4 branek
31.10. [AR040]
SVŠ Plzeň A - Liberec
23 : 24
4 branek
24.10. [AR033]
SVŠ Plzeň A - Olomouc j.
25 : 29
3 branek
10.10. [AR029]
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
30 : 26
10 branek
03.10. [AR020]
Most - SVŠ Plzeň A
31 : 27
2 branek
19.09. [AR018]
SVŠ Plzeň A - Slavia j.
31 : 26
5 branek
12.09. [AR007]
H.Brod - SVŠ Plzeň A
33 : 20
3 branek
05.09. [AR006]
Zlín j. - SVŠ Plzeň A
26 : 32
6 branek
Český pohár žen
28.09. [AY014]
HC Plzeň - SVŠ Plzeň A
22 : 27
10 branek
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Olomouc
17 : 32
video
online
Měnín - Bohunice
11 : 43
video
online
Karviná - V. Meziříčí
29 : 30
video
online
Otrokovice B - Kunovice
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
14
0
2
445 : 332
28
2
Kunovice
16
12
0
4
472 : 373
24
3
V. Meziříčí
16
10
0
6
479 : 404
20
4
Karviná
16
9
0
7
490 : 413
18
5
Veselí n.M.
16
7
1
8
465 : 399
15
6
Bohunice
16
7
0
9
391 : 401
14
7
Poruba B
16
7
0
9
446 : 411
14
8
Otrokovice B
16
5
1
10
439 : 420
11
9
Měnín
16
0
0
16
218 : 692
0
Tabulka střelců
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
134
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
125
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
51
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
41
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
22
Radka Vidláková
TJ Sokol Velké Meziříčí
20
Jitka Šmídová
SK UP Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.