Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo -osmifinále
4.kolo-čtvrtfinále
5.kolo-semifinále
6.kolo-finále
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Lucie Vyhnalová
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Kobylisy II.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1986
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
114
Starty
1.liga žen
01.05. [AR131]
Cheb - Kobylisy
23 : 29
0 branek
25.04. [AR122]
Kobylisy - Liberec
34 : 27
6 branek
18.04. [AR120]
Olomouc j. - Kobylisy
39 : 28
4 branek
11.04. [AR109]
Kobylisy - H.Brod
24 : 23
5 branek
21.03. [AR098]
Slavia j. - Kobylisy
28 : 22
6 branek
14.03. [AR095]
Kobylisy - SVŠ Plzeň A
22 : 24
2 branek
07.03. [AR087]
Zlín j. - Kobylisy
30 : 25
6 branek
28.02. [AR082]
Kobylisy - Č.Budějovice
27 : 15
2 branek
20.02. [AR076]
Otrokovice - Kobylisy
33 : 30
10 branek
14.02. [AR069]
Kobylisy - Poruba A
21 : 34
5 branek
07.02. [AR108]
Kobylisy - Most
26 : 29
6 branek
29.11. [AR065]
Kobylisy - Cheb
26 : 21
6 branek
22.11. [AR056]
Liberec - Kobylisy
26 : 21
6 branek
14.11. [AR054]
Kobylisy - Olomouc j.
19 : 14
4 branek
08.11. [AR043]
H.Brod - Kobylisy
25 : 21
7 branek
31.10. [AR042]
Most - Kobylisy
29 : 20
6 branek
21.10. [AR032]
Kobylisy - Slavia j.
26 : 24
4 branek
10.10. [AR029]
SVŠ Plzeň A - Kobylisy
30 : 26
10 branek
04.10. [AR021]
Kobylisy - Zlín j.
22 : 23
5 branek
20.09. [AR016]
Č.Budějovice - Kobylisy
28 : 25
4 branek
13.09. [AR010]
Kobylisy - Otrokovice
30 : 32
6 branek
Český pohár žen
28.09. [AY010]
Kobylisy - Most
15 : 28
1 branek
30.08. [AY001]
Turnov - Kobylisy
20 : 26
3 branek
Předchozí kola
6.kolo - výsledky
video
online
Slavia - Veselí n.M.
23 : 30
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
26
Iveta Luzumová
Sokol Písek
24
Hana Hublová
TJ Sokol Velké Meziříčí
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
9
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
6
Iveta Luzumová
Sokol Písek
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lenka Dohnalová
Astra Praha
14
Petra Křížová
Lokomotiva České Budějovice
8
Petra Ždánská
Tatran Bohunice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.