Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Jana Rusfelová
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
89
Starty
W.H.I.L.
10.04. [AP133]
Slavia - Písek
40 : 17
0 branek
24.03. [AP130]
Písek - Šaľa
27 : 40
0 branek
19.03. [AP124]
Slavia - Písek
39 : 26
1 branek
06.03. [AP113]
HC Zlín - Písek
33 : 39
2 branek
30.01. [AP080]
J.Hradec - Písek
30 : 27
0 branek
21.11. [AP051]
Trenčín - Písek
38 : 41
0 branek
14.11. [AP047]
Písek - HC Zlín
33 : 28
0 branek
04.11. [AP038]
Inter - Písek
32 : 35
2 branek
28.10. [AP036]
Písek - ŠKP Bratislava
20 : 26
1 branek
24.10. [AP025]
Písek - Michalovce
27 : 25
0 branek
03.10. [AP024]
Veselí n.M. - Písek
31 : 21
0 branek
05.09. [AP003]
Písek - Partizánske
32 : 25
0 branek
1.liga žen
02.05. [AR128]
Č.Budějovice - SVŠ Plzeň A
26 : 31
2 branek
24.04. [AR126]
Zlín j. - Č.Budějovice
41 : 24
6 branek
17.04. [AR115]
H.Brod - Č.Budějovice
30 : 25
2 branek
11.04. [AR114]
Č.Budějovice - Otrokovice
26 : 29
1 branek
21.03. [AR101]
Č.Budějovice - Cheb
31 : 30
4 branek
13.03. [AR093]
Liberec - Č.Budějovice
29 : 24
6 branek
07.03. [AR088]
Č.Budějovice - Olomouc j.
27 : 33
1 branek
28.02. [AR082]
Kobylisy - Č.Budějovice
27 : 15
5 branek
20.02. [AR075]
Č.Budějovice - Most
19 : 40
3 branek
13.02. [AR071]
Slavia j. - Č.Budějovice
36 : 19
6 branek
07.02. [AR104]
Poruba A - Č.Budějovice
38 : 21
4 branek
28.11. [AR062]
SVŠ Plzeň A - Č.Budějovice
27 : 23
3 branek
23.11. [AR060]
Č.Budějovice - Zlín j.
11 : 32
1 branek
15.11. [AR049]
Č.Budějovice - H.Brod
13 : 30
1 branek
08.11. [AR048]
Otrokovice - Č.Budějovice
33 : 18
4 branek
31.10. [AR038]
Č.Budějovice - Poruba A
16 : 29
5 branek
25.10. [AR035]
Cheb - Č.Budějovice
26 : 22
6 branek
10.10. [AR027]
Č.Budějovice - Liberec
22 : 30
5 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Olomouc
17 : 32
video
online
Měnín - Bohunice
11 : 43
video
online
Karviná - V. Meziříčí
29 : 30
video
online
Otrokovice B - Kunovice
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
14
0
2
445 : 332
28
2
Kunovice
16
12
0
4
472 : 373
24
3
V. Meziříčí
16
10
0
6
479 : 404
20
4
Karviná
16
9
0
7
490 : 413
18
5
Veselí n.M.
16
7
1
8
465 : 399
15
6
Bohunice
16
7
0
9
391 : 401
14
7
Poruba B
16
7
0
9
446 : 411
14
8
Otrokovice B
16
5
1
10
439 : 420
11
9
Měnín
16
0
0
16
218 : 692
0
Tabulka střelců
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
134
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
125
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
51
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
41
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
22
Radka Vidláková
TJ Sokol Velké Meziříčí
20
Jitka Šmídová
SK UP Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.