Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Zuzana Marčíková
Post
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1993
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
61
Starty
1.liga starších dorostenek
01.05. [AU127]
H.Brod - Zlín
17 : 31
3 branek
24.04. [AU126]
Zlín - Č.Budějovice
31 : 20
1 branek
18.04. [AU116]
HC Plzeň - Zlín
35 : 16
1 branek
11.04. [AU113]
Zlín - Poruba
23 : 19
1 branek
20.03. [AU100]
Zlín - J.Hradec
43 : 9
2 branek
14.03. [AU094]
Olomouc - Zlín
25 : 29
1 branek
06.03. [AU087]
Zlín - Kobylisy
38 : 27
2 branek
27.02. [AU083]
Spartak Třebíč - Zlín
29 : 27
4 branek
21.02. [AU074]
Zlín - Slavia
25 : 32
2 branek
13.02. [AU072]
SVŠ Plzeň - Zlín
26 : 24
0 branek
07.02. [AU105]
Liberec - Zlín
25 : 26
0 branek
29.11. [AU061]
Zlín - H.Brod
38 : 23
5 branek
23.11. [AU060]
Č.Budějovice - Zlín
15 : 31
3 branek
15.11. [AU050]
Zlín - HC Plzeň
24 : 25
0 branek
08.11. [AU047]
Poruba - Zlín
26 : 25
2 branek
31.10. [AU039]
Zlín - Liberec
41 : 20
2 branek
25.10. [AU034]
J.Hradec - Zlín
17 : 31
0 branek
04.10. [AU021]
Kobylisy - Zlín
20 : 31
3 branek
19.09. [AU017]
Zlín - Spartak Třebíč
47 : 18
1 branek
13.09. [AU008]
Slavia - Zlín
19 : 16
1 branek
05.09. [AU006]
Zlín - SVŠ Plzeň
25 : 20
2 branek
1.liga mladších dorostenek M
02.05. [AX131]
Otrokovice - Kunovice
26 : 23
7 branek
28.03. [AX105]
Otrokovice - Zlín
23 : 28
1 branek
21.02. [AX078]
Otrokovice - Veselí n.M.
28 : 20
2 branek
28.11. [AX065]
Kunovice - Otrokovice
40 : 22
5 branek
21.11. [AX057]
Otrokovice - Zábřeh
28 : 24
3 branek
31.10. [AX039]
Zlín - Otrokovice
34 : 25
2 branek
03.10. [AX024]
Otrokovice - Poruba
23 : 23
3 branek
06.09. [AX002]
Otrokovice - Olomouc
16 : 20
2 branek
Další
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.