Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Veronika Malá
Post
Mateřský klub
Sokol Písek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
25
Počet branek
145
Starty
2.liga starších dorostenek
24.04. [AV050]
Písek - Chrudim
32 : 18
3 branek
17.04. [AV048]
Tachov - Písek
17 : 34
5 branek
10.04. [AV043]
Písek - S.Vršovice
37 : 21
7 branek
28.03. [AV042]
VŠ Plzeň - Písek
19 : 27
2 branek
20.03. [AV038]
Písek - Astra
39 : 23
6 branek
07.03. [AV033]
Písek - Tachov
38 : 19
9 branek
11.10. [AV013]
Písek - S.Vršovice
32 : 17
5 branek
04.10. [AV012]
VŠ Plzeň - Písek
15 : 29
3 branek
20.09. [AV008]
Písek - Astra
27 : 13
6 branek
06.09. [AV003]
Písek - Tachov
31 : 14
4 branek
1.liga mladších dorostenek Č
14.04. [AW117]
Písek - SVŠ Plzeň
34 : 22
11 branek
11.04. [AW113]
Pardubice - Písek
22 : 44
7 branek
28.03. [AW104]
Písek - Háje
29 : 17
8 branek
21.03. [AW102]
HC Plzeň - Písek
24 : 21
7 branek
13.03. [AW091]
H.Brod - Písek
27 : 27
7 branek
28.02. [AW080]
J.Hradec - Písek
17 : 28
8 branek
21.02. [AW077]
Písek - S.Vršovice
32 : 17
5 branek
14.02. [AW069]
Kobylisy - Písek
27 : 33
7 branek
06.12. [AW064]
Most - Písek
16 : 30
6 branek
01.11. [AW038]
Háje - Písek
24 : 23
0 branek
11.10. [AW025]
Písek - H.Brod
32 : 25
6 branek
20.09. [AW014]
Písek - J.Hradec
28 : 14
6 branek
13.09. [AW011]
S.Vršovice - Písek
22 : 34
6 branek
06.09. [AW003]
Písek - Kobylisy
30 : 13
8 branek
Předchozí kola
jaro - 18. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Olomouc
17 : 32
video
online
Měnín - Bohunice
11 : 43
video
online
Karviná - V. Meziříčí
29 : 30
video
online
Otrokovice B - Kunovice
23 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
16
14
0
2
445 : 332
28
2
Kunovice
16
12
0
4
472 : 373
24
3
V. Meziříčí
16
10
0
6
479 : 404
20
4
Karviná
16
9
0
7
490 : 413
18
5
Veselí n.M.
16
7
1
8
465 : 399
15
6
Bohunice
16
7
0
9
391 : 401
14
7
Poruba B
16
7
0
9
446 : 411
14
8
Otrokovice B
16
5
1
10
439 : 420
11
9
Měnín
16
0
0
16
218 : 692
0
Tabulka střelců
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
134
Jarmila Štěrbová
SHK Kunovice
125
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Olga Klosová
TJ Sokol Karviná
51
Veronika Sklenářová
SHK Kunovice
41
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Kosová
SK UP Olomouc
22
Radka Vidláková
TJ Sokol Velké Meziříčí
20
Jitka Šmídová
SK UP Olomouc
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.