Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
Rozpis soutěže
Základní část
Play-off 1-4 ženy-semifinále-ČR
Play-off 1-4 ženy-semifinále-SR
Play-off 1-2 ženy -finále ČR
Play-off 1-2 ženy-finále SR
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Klára Sovová
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
77
Starty
1.liga mladších dorostenek M
01.05. [AX132]
Veselí n.M. - Olomouc
14 : 44
1 branek
25.04. [AX121]
Olomouc - Karviná
43 : 19
5 branek
18.04. [AX120]
Olomouc - Kunovice
28 : 23
3 branek
10.04. [AX110]
Zábřeh - Olomouc
15 : 22
5 branek
24.03. [AX107]
Olomouc - Vlčnov
30 : 18
5 branek
20.03. [AX099]
Bohunice - Olomouc
21 : 31
2 branek
14.03. [AX094]
Olomouc - Zlín
19 : 19
3 branek
04.03. [AX088]
V. Meziříčí - Olomouc
22 : 31
4 branek
21.02. [AX077]
Poruba - Olomouc
14 : 30
9 branek
14.02. [AX068]
Olomouc - Otrokovice
34 : 21
2 branek
29.11. [AX066]
Olomouc - Veselí n.M.
36 : 7
2 branek
21.11. [AX055]
Karviná - Olomouc
19 : 26
2 branek
14.11. [AX054]
Kunovice - Olomouc
26 : 29
2 branek
08.11. [AX044]
Olomouc - Zábřeh
34 : 11
4 branek
01.11. [AX041]
Vlčnov - Olomouc
8 : 24
2 branek
25.10. [AX033]
Olomouc - Bohunice
29 : 14
4 branek
11.10. [AX028]
Zlín - Olomouc
17 : 22
1 branek
04.10. [AX022]
Olomouc - V. Meziříčí
34 : 17
1 branek
13.09. [AX011]
Olomouc - Poruba
22 : 16
2 branek
06.09. [AX002]
Otrokovice - Olomouc
16 : 20
3 branek
Mistrovství ČR mladší dorostenky
16.05. [AXW006]
Slavia - Olomouc
32 : 24
6 branek
15.05. [AXW004]
Olomouc - Zlín
24 : 26
7 branek
15.05. [AXW001]
Olomouc - H.Brod
22 : 30
2 branek
Předchozí kola
Play-off 1-2 ženy -finále SR - výsledky
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
26 : 24
video
online
ŠKP Bratislava - Michalovce
31 : 23
video
online
Michalovce - ŠKP Bratislava
26 : 34
Tabulka střelců
Klára Černá
DHC Slavia Praha
183
Iveta Luzumová
Sokol Písek
179
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Miriam Šimáková
ŠKP Bratislava
61
Monika Jedličková
DHC Slavia Praha
53
Kateřina Krupicová
Házená Jindřichův Hradec
45
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Victoria Škľaruk
Iuventa Michalovce
64
Iveta Matoušková
Házená Jindřichův Hradec
62
Hana Kutlvašrová
DHC Slavia Praha
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.