Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Přebor Prahy žen
13.6. 16:00
BB128
Kobylisy II C - Háje
18 : 28
3.6. 18:15
BB125
Háje - Praha 4
27 : 6
30.5. 19:00
BB119
Turnov - S.Vršovice B
24 : 16
4.5. 18:30
BB087
Astra C - Astra B
15 : 17
25.4. 14:00
BB077
Mělník - SVŠ Plzeň B
8 : 27
27.10. 18:30
BB065
Astra B - Radlice
21 : 17
11.10. 14:00
BB047
Mělník - Astra C
14 : 18
29.9. 18:30
BB032
Astra B - Střešovice
18 : 17
13.9. 14:00
BB014
Mělník - Turnov
5 : 27
6.9. 14:00
BB003
Mělník - Astra B
16 : 29
Přebor Prahy starších žákyň
21.5. 17:00
BD021
Slavia - Háje
31 : 12
29.4. 18:00
BD018
Kobylisy II - Astra
17 : 15
Přebor Prahy mladších žáků
27.5. 16:15
BE051
Kobylisy - Dukla 4
21 : 14
13.5. 16:15
BE042
Kobylisy - Chodov
19 : 13
17.9. 16:15
BE012
Kobylisy - Dukla 6
10 : 19
Přebor Prahy mladších žákyň
1.10. 17:00
BF019
Astra - Háje "A"
10 : 17
9.9. 17:00
BF006
Slavia - Kobylisy II B
34 : 5
1.turnaj ml. žáků - AŠ Ml. Boleslav
6.9. 13:20
09
Zruč n.S. - Kutná Hora
10 : 18
6.9. 12:00
07
Ml. Boleslav - Zruč n.S.
11 : 8
6.9. 09:20
03
Úvaly - Zruč n.S.
14 : 9
6.9. 08:00
01
Ml. Boleslav - Úvaly
2 : 10
Společná regionální liga
13.6. 10:30
CR052
Kutná Hora - S.Vršovice
16 : 21
6.6. 16:00
CR086
Wendy Mělník - Kutná Hora
18 : 22
29.5. 10:30
CR080
Zruč n.S. - Wendy Mělník
14 : 24
26.5. 18:30
CR063
L.Vršovice A - Chodov B
21 : 24
9.5. 12:30
CR067
Chodov B - Libčice n. Vlt.
22 : 21
25.4. 16:00
CR060
Wendy Mělník - Libčice n. Vlt.
23 : 27
11.4. 17:00
CR054
L.Vršovice A - Ž. Brod
21 : 14
11.10. 16:00
CR030
Wendy Mělník - S.Vršovice
21 : 28
6.9. 16:00
CR003
Wendy Mělník - Sokol Úvaly
25 : 20
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 20. kolo - výsledky
video
online
Astra - Chrudim
21 : 25
video
online
S.Vršovice - Písek
26 : 26
video
online
VŠ Plzeň - Tachov
26 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
20
19
1
0
624 : 390
39
2
S.Vršovice
20
12
1
7
491 : 444
25
3
Chrudim
20
11
1
8
486 : 468
23
4
Tachov
20
6
1
13
403 : 513
13
5
Astra
20
6
0
14
467 : 541
12
6
VŠ Plzeň
20
4
0
16
352 : 467
8
Tabulka střelců
Pavla Křivánková
TJ Sokol Chrudim
152
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Strojplast Tachov
138
Dominika Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
118
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Strojplast Tachov
55
Tereza Vildová
Astra Praha
24
Dominika Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Strojplast Tachov
46
Romana Zemková
TJ Sokol Chrudim
24
Šárka Popovová
TJ Slavoj Strojplast Tachov
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.