Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
základní
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Luboš Pavlíček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1984
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
15.5. 17:30
AF127
Havířov - V. Bystřice
25 : 24
2.5. 15:00
AF122
Paskov A - Šumperk
23 : 30
27.3. 18:00
AF108
Paskov A - Olomouc
36 : 21
14.3. 17:00
AF092
Zubří jun. - Trnávka
36 : 25
6.3. 18:00
AF089
Trnávka - Šumperk
26 : 32
27.2. 18:00
AF082
Paskov A - Vsetín
24 : 35
20.2. 16:00
AF076
Trnávka - Paskov A
40 : 21
8.11. 17:00
AF052
L.Zubří A - Zubří jun.
32 : 35
26.9. 17:30
AF019
Havířov - L.Zubří A
31 : 34
20.9. 10:30
AF015
Trnávka - Házená Uničov
31 : 19
1.liga starších dorostenců
10.4. 15:00
AG110
Ostrava - Bohunice
31 : 27
14.3. 15:00
AG092
Zubří - Lovosice
50 : 18
13.2. 16:15
AG071
Kopřivnice - Vsetín
53 : 21
22.11. 13:00
AG063
Kopřivnice - Lovosice
34 : 29
12.9. 16:00
AG008
Kopřivnice - Jičín
14 : 26
2.liga starších dorostenců M
24.4. 13:45
AI119
Rožnov p/R - Olomouc
36 : 23
6.9. 14:00
AI005
Hranice - Litovel
26 : 20
1.liga mladších dorostenců M
10.4. 13:00
AK110
Ostrava - Frýdek-Místek
36 : 23
14.3. 13:00
AK092
Zubří - Maloměřice
38 : 14
13.2. 18:00
AK071
Kopřivnice - Hranice
32 : 24
12.9. 14:00
AK008
Kopřivnice - V. Bystřice
34 : 26
6.9. 12:30
AK005
Hranice - Kopřivnice
23 : 32
Žákovská liga starších žáků
13.12. 16:00
AO043
Ostrava A - Jablonec
17 : 12
13.12. 14:00
AO040
Ostrava A - Strakonice A
19 : 11
13.12. 12:00
AO037
Jablonec - Rožnov p/R
11 : 17
13.12. 10:00
AO034
Rožnov p/R - Strakonice A
19 : 16
13.12. 08:00
AO031
Rožnov p/R - Ostrava A
6 : 21
2.liga žen M
7.3. 09:00
AT054
Poruba B - Olomouc
22 : 24
11.10. 15:00
AT021
Poruba B - Karviná
22 : 27
1.liga mladších dorostenek M
7.3. 15:00
AX090
Poruba - Otrokovice
30 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 20. kolo - výsledky
video
online
Astra - Chrudim
21 : 25
video
online
S.Vršovice - Písek
26 : 26
video
online
VŠ Plzeň - Tachov
26 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Písek
20
19
1
0
624 : 390
39
2
S.Vršovice
20
12
1
7
491 : 444
25
3
Chrudim
20
11
1
8
486 : 468
23
4
Tachov
20
6
1
13
403 : 513
13
5
Astra
20
6
0
14
467 : 541
12
6
VŠ Plzeň
20
4
0
16
352 : 467
8
Tabulka střelců
Pavla Křivánková
TJ Sokol Chrudim
152
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Strojplast Tachov
138
Dominika Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
118
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michaela Vrbová
TJ Slavoj Strojplast Tachov
55
Tereza Vildová
Astra Praha
24
Dominika Galušková
HK Slavia VŠ Plzeň
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zdeňka Sluková
TJ Slavoj Strojplast Tachov
46
Romana Zemková
TJ Sokol Chrudim
24
Šárka Popovová
TJ Slavoj Strojplast Tachov
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.