Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Rozpis soutěže
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Jana Rusfelová
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1989
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
34
Počet branek
89
Starty
W.H.I.L.
10.04. [AP133]
Slavia - Písek
40 : 17
0 branek
24.03. [AP130]
Písek - Šaľa
27 : 40
0 branek
19.03. [AP124]
Slavia - Písek
39 : 26
1 branek
06.03. [AP113]
HC Zlín - Písek
33 : 39
2 branek
30.01. [AP080]
J.Hradec - Písek
30 : 27
0 branek
21.11. [AP051]
Trenčín - Písek
38 : 41
0 branek
14.11. [AP047]
Písek - HC Zlín
33 : 28
0 branek
04.11. [AP038]
Inter - Písek
32 : 35
2 branek
28.10. [AP036]
Písek - ŠKP Bratislava
20 : 26
1 branek
24.10. [AP025]
Písek - Michalovce
27 : 25
0 branek
03.10. [AP024]
Veselí n.M. - Písek
31 : 21
0 branek
05.09. [AP003]
Písek - Partizánske
32 : 25
0 branek
1.liga žen
02.05. [AR128]
Č.Budějovice - SVŠ Plzeň A
26 : 31
2 branek
24.04. [AR126]
Zlín j. - Č.Budějovice
41 : 24
6 branek
17.04. [AR115]
H.Brod - Č.Budějovice
30 : 25
2 branek
11.04. [AR114]
Č.Budějovice - Otrokovice
26 : 29
1 branek
21.03. [AR101]
Č.Budějovice - Cheb
31 : 30
4 branek
13.03. [AR093]
Liberec - Č.Budějovice
29 : 24
6 branek
07.03. [AR088]
Č.Budějovice - Olomouc j.
27 : 33
1 branek
28.02. [AR082]
Kobylisy - Č.Budějovice
27 : 15
5 branek
20.02. [AR075]
Č.Budějovice - Most
19 : 40
3 branek
13.02. [AR071]
Slavia j. - Č.Budějovice
36 : 19
6 branek
07.02. [AR104]
Poruba A - Č.Budějovice
38 : 21
4 branek
28.11. [AR062]
SVŠ Plzeň A - Č.Budějovice
27 : 23
3 branek
23.11. [AR060]
Č.Budějovice - Zlín j.
11 : 32
1 branek
15.11. [AR049]
Č.Budějovice - H.Brod
13 : 30
1 branek
08.11. [AR048]
Otrokovice - Č.Budějovice
33 : 18
4 branek
31.10. [AR038]
Č.Budějovice - Poruba A
16 : 29
5 branek
25.10. [AR035]
Cheb - Č.Budějovice
26 : 22
6 branek
10.10. [AR027]
Č.Budějovice - Liberec
22 : 30
5 branek
Další
Předchozí kola
Mistrovství ČR mladší dorostenky - výsledky
video
online
Olomouc - H.Brod
22 : 30
video
online
Zlín - Slavia
29 : 31
video
online
H.Brod - Slavia
29 : 25
video
online
Olomouc - Zlín
24 : 26
video
online
Zlín - H.Brod
16 : 30
video
online
Slavia - Olomouc
32 : 24
Tabulka střelců
Michaela Součková
Jiskra Havlíčkův Brod
26
Michaela Sobieská
HC Zlín
21
Kristýna Šimáňová
DHC Slavia Praha
18
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristýna Šimáňová
DHC Slavia Praha
6
Klára Sovová
DHK Zora Olomouc
4
Michaela Sobieská
HC Zlín
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tereza Pokorná
DHC Slavia Praha
14
Petra Smékalová
DHK Zora Olomouc
8
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.