Soutěže žen
archiv 2009 / 2010
Archiv
Mistrovské soutěže 09/10
W.H.I.L.
1.liga žen
Baráž ženy
2.liga žen Č
2.liga žen M
Rozpis soutěže
základní
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladších dorostenek Č
1.liga mladších dorostenek M
Mistrovství ČR mladší dorostenky
Český pohár žen
Žákovská liga starších žaček
Mistrovství ČR starších žaček
Rozpis soutěže 2.liga žen M
podzim - 1. kolo
6.9.2009
11:45
AT001
HC Britterm Veselí n.M.
-
TJ Sokol Karviná
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
6.9.2009
17:00
AT002
TJ Jiskra Otrokovice B
-
SK UP Olomouc
Jiří Novotný
,
Pavel Novotný
,
6.9.2009
13:00
AT003
Sokol Poruba B
-
SHK Kunovice
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
5.9.2009
13:00
AT005
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Tatran Bohunice
Otakar Bujnoch
,
Aleš Bujnoch
,
podzim - 2. kolo
12.9.2009
17:00
AT006
TJ Sokol Karviná
-
Tatran Bohunice
Jana Rzymanová
,
Pavel Friedel
,
12.9.2009
15:00
AT008
SHK Kunovice
-
Sokol Měnín
Pavel Jorda
,
Jakub Soldán
,
13.9.2009
17:00
AT009
SK UP Olomouc
-
Sokol Poruba B
Jiří Kaufman
,
Marek Damek
,
13.9.2009
13:15
AT010
HC Britterm Veselí n.M.
-
TJ Jiskra Otrokovice B
Pavla Macharáčková
,
Adam Burďák
,
podzim - 3. kolo
20.9.2009
17:00
AT011
TJ Jiskra Otrokovice B
-
TJ Sokol Karviná
Marcel Horsák
,
Petr Samek
,
20.9.2009
14:30
AT012
Sokol Poruba B
-
HC Britterm Veselí n.M.
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
19.9.2009
15:00
AT013
Sokol Měnín
-
SK UP Olomouc
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
19.9.2009
13:00
AT014
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SHK Kunovice
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
podzim - 4. kolo
3.10.2009
15:00
AT017
SHK Kunovice
-
Tatran Bohunice
Pavla Macharáčková
,
Michaela Krobothová
,
4.10.2009
17:00
AT018
SK UP Olomouc
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Daniel Douda
,
Kateřina Zbranková
,
3.10.2009
11:45
AT019
HC Britterm Veselí n.M.
-
Sokol Měnín
Marek Damek
,
Jiří Kaufman
,
3.10.2009
15:00
AT020
TJ Jiskra Otrokovice B
-
Sokol Poruba B
Adam Burďák
,
Ladislav Planka
,
podzim - 5. kolo
11.10.2009
15:00
AT021
Sokol Poruba B
-
TJ Sokol Karviná
Adam Ördögh
,
Luboš Pavlíček
,
10.10.2009
15:00
AT022
Sokol Měnín
-
TJ Jiskra Otrokovice B
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
10.10.2009
13:00
AT023
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HC Britterm Veselí n.M.
Zdeněk Řeháček
,
Stanislav Chalupa
,
10.10.2009
17:00
AT024
Tatran Bohunice
-
SK UP Olomouc
Pavel Jorda
,
Jakub Soldán
,
podzim - 6. kolo
18.10.2009
18:00
AT026
TJ Sokol Karviná
-
SHK Kunovice
Marcel Kosa
,
Zbyněk Horalík
,
25.10.2009
13:15
AT028
HC Britterm Veselí n.M.
-
Tatran Bohunice
Bedřich Nehyba
,
Břetislav Jurečka
,
25.10.2009
15:00
AT029
TJ Jiskra Otrokovice B
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Ladislav Planka
,
Kateřina Zbranková
,
24.10.2009
14:00
AT030
Sokol Poruba B
-
Sokol Měnín
Arnošt Kramoliš
,
Jaroslav Paululik
,
podzim - 7. kolo
31.10.2009
15:00
AT031
Sokol Měnín
-
TJ Sokol Karviná
Pavla Macharáčková
,
Michaela Krobothová
,
31.10.2009
13:00
AT032
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Poruba B
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
31.10.2009
17:00
AT033
Tatran Bohunice
-
TJ Jiskra Otrokovice B
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
1.11.2009
15:30
AT035
SHK Kunovice
-
SK UP Olomouc
Jan Divácký
,
Josef Stoklasa
,
podzim - 8. kolo
8.11.2009
16:30
AT036
TJ Sokol Karviná
-
SK UP Olomouc
Čestmír Kořínek
,
Roman Fajkoš
,
7.11.2009
11:45
AT037
HC Britterm Veselí n.M.
-
SHK Kunovice
Aleš Bujnoch
,
Otakar Bujnoch
,
8.11.2009
17:00
AT039
Sokol Poruba B
-
Tatran Bohunice
Jana Rzymanová
,
Jakub Weselowski
,
7.11.2009
15:00
AT040
Sokol Měnín
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Zdeněk Řeháček
,
Stanislav Chalupa
,
podzim - 9. kolo
14.11.2009
13:00
AT041
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Sokol Karviná
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
14.11.2009
17:00
AT042
Tatran Bohunice
-
Sokol Měnín
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
14.11.2009
15:00
AT044
SHK Kunovice
-
TJ Jiskra Otrokovice B
Drahoslav Zdražil
,
Pavel Malinek
,
14.11.2009
16:30
AT045
SK UP Olomouc
-
HC Britterm Veselí n.M.
Pavel Jorda
,
Jakub Soldán
,
jaro - 10. kolo
27.2.2010
18:00
AT046
TJ Sokol Karviná
-
HC Britterm Veselí n.M.
Petr Jaroň
,
Pavel Friedel
,
28.2.2010
17:00
AT047
SK UP Olomouc
-
TJ Jiskra Otrokovice B
Marek Damek
,
Jiří Kaufman
,
14.2.2010
17:00
AT048
SHK Kunovice
-
Sokol Poruba B
Pavel Jorda
,
Jakub Soldán
,
28.2.2010
13:00
AT050
Tatran Bohunice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
jaro - 11. kolo
6.3.2010
17:00
AT051
Tatran Bohunice
-
TJ Sokol Karviná
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
6.3.2010
15:00
AT053
Sokol Měnín
-
SHK Kunovice
Aleš Bujnoch
,
Otakar Bujnoch
,
7.3.2010
09:00
AT054
Sokol Poruba B
-
SK UP Olomouc
Luboš Pavlíček
,
Adam Ördögh
,
7.3.2010
17:00
AT055
TJ Jiskra Otrokovice B
-
HC Britterm Veselí n.M.
Arnošt Kramoliš
,
Jaroslav Paululik
,
jaro - 12. kolo
13.3.2010
11:00
AT056
TJ Sokol Karviná
-
TJ Jiskra Otrokovice B
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
13.3.2010
17:00
AT057
HC Britterm Veselí n.M.
-
Sokol Poruba B
Pavel Jorda
,
Ladislav Planka
,
14.3.2010
17:00
AT058
SK UP Olomouc
-
Sokol Měnín
Kateřina Brzósková
,
Kateřina Zbranková
,
27.2.2010
15:00
AT059
SHK Kunovice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
jaro - 13. kolo
20.3.2010
17:00
AT062
Tatran Bohunice
-
SHK Kunovice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
20.3.2010
13:00
AT063
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SK UP Olomouc
Otakar Bujnoch
,
Aleš Bujnoch
,
20.3.2010
15:00
AT064
Sokol Měnín
-
HC Britterm Veselí n.M.
Michal Hanák
,
Jan Kosmák
,
21.3.2010
09:00
AT065
Sokol Poruba B
-
TJ Jiskra Otrokovice B
Pavel Friedel
,
Tomáš Suchánek
,
jaro - 14. kolo
27.3.2010
14:30
AT066
TJ Sokol Karviná
-
Sokol Poruba B
Ludmila Lysková
,
Hana Mikurdová
,
28.3.2010
15:00
AT067
TJ Jiskra Otrokovice B
-
Sokol Měnín
Kateřina Brzósková
,
Kateřina Zbranková
,
26.3.2010
18:00
AT068
HC Britterm Veselí n.M.
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Pavel Jorda
,
Jakub Smékal
,
28.3.2010
17:00
AT069
SK UP Olomouc
-
Tatran Bohunice
Pavel Jorda
,
Ladislav Planka
,
jaro - 15. kolo
10.4.2010
13:00
AT071
SHK Kunovice
-
TJ Sokol Karviná
Pavel Jorda
,
Ladislav Planka
,
10.4.2010
17:00
AT073
Tatran Bohunice
-
HC Britterm Veselí n.M.
Otakar Bujnoch
,
Aleš Bujnoch
,
10.4.2010
13:00
AT074
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
TJ Jiskra Otrokovice B
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
10.4.2010
15:00
AT075
Sokol Měnín
-
Sokol Poruba B
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
jaro - 16. kolo
18.4.2010
13:00
AT076
TJ Sokol Karviná
-
Sokol Měnín
Ludmila Lysková
,
Jana Rzymanová
,
28.3.2010
11:00
AT077
Sokol Poruba B
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Rostislav Tokoš
,
Tomáš Fiala
,
18.4.2010
17:30
AT078
TJ Jiskra Otrokovice B
-
Tatran Bohunice
Roman Smékal
,
Pavel Novotný
,
18.4.2010
17:00
AT080
SK UP Olomouc
-
SHK Kunovice
Pavel Malinek
,
Drahoslav Zdražil
,
jaro - 17. kolo
25.4.2010
17:00
AT081
SK UP Olomouc
-
TJ Sokol Karviná
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
21.2.2010
15:00
AT082
SHK Kunovice
-
HC Britterm Veselí n.M.
Jan Divácký
,
Josef Stoklasa
,
25.4.2010
13:00
AT084
Tatran Bohunice
-
Sokol Poruba B
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
24.4.2010
13:00
AT085
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Měnín
Otakar Bujnoch
,
Aleš Bujnoch
,
jaro - 18. kolo
2.5.2010
16:00
AT086
TJ Sokol Karviná
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Čestmír Kořínek
,
Roman Fajkoš
,
1.5.2010
15:00
AT087
Sokol Měnín
-
Tatran Bohunice
Otakar Bujnoch
,
Aleš Bujnoch
,
2.5.2010
17:00
AT089
TJ Jiskra Otrokovice B
-
SHK Kunovice
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
1.5.2010
11:45
AT090
HC Britterm Veselí n.M.
-
SK UP Olomouc
Kateřina Brzósková
,
Kateřina Zbranková
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.